Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért jó megkeseríteni mások...

Miért jó megkeseríteni mások életét?

Figyelt kérdés

Kicsit siránkozós lesz, úgyhogy aki ezt nem bírja, már most bezárhatja ezt a lapot.


Ez az én válaszom az egyik kérdésre:

"Egyedül élem le az életem mindenkitől függetlenül, dolgozom, van pénzem, emellett takarítónőt tartok, étterembe járok kajálni, ha meg arra vágyok, befizetek egy kört egy k_rvánál. 32/F"


Erre jön egy privát nekem:

"OLyan szomorú ezt hallani, én 33-éves nő vagyok, és ma másodszor hallom az a pasi is 33-volt, hogy nem akar normális kapcsolatot..

A korosztályomnak tényleg ilyen savanyú a szőlő?

Nekem is meg van mindenem, de kibuliztam magamnak a páromat igaz ő 46-éves...

Ezzel csak azt akarom mondani olyan jó tartozni valakihez.."


No, enélkül is elég szar kedvem van, de miért kell még ezzel is belém rúgni egy hatalmasat?


Tudom, hogy az én készülékemben van a hiba, hogy nincs senkim, ezt ne is írjátok...


2014. aug. 15. 00:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Ok bezártam.
2014. aug. 15. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttműködést.
2014. aug. 15. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak egy felhívás volt keringőre.
2014. aug. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez is mutatja,hogy valami nem stimmel,hogy nem röhögsz az ilyen privátokon és felajánlasz neki egy 32 éves kemény fa-szt szépen finoman,hanem mimózáskodsz itt.

szerinted miért írt rád?

kúrni akar,felkínálta magát érdeklődött csak kicsit oltani kellett volna.

2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Barátaid csak vannak, akik eljárnak bulizni és ismernek fain lányokat. Na de ha kocsmába, szórakozóhelyekre nem is jársz, egy grillpartit, vagy bográcsolást csak össze tudtok dobni valahol csajokkal, meg néhány rekesz sörrel. :) Nem is kell innod, elég ha ők isznak.


20/F

2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

de pontosan mi is a te bajod?

van zséd meg házad....nem vagy 100-as?

menj dilidokihoz.

2014. aug. 15. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Elolvastam. Szerintem magaddal cseszel ki.


Ha abbahagyod az önsajnáltatást, nyitott leszel, akkor lehet, hogy találsz egy nőt, akivel nem kell étterembe járnod, mert együtt főztök. Akit nem megbszol, hanem akivel szeretkezel.


Jó érzés ez, csak nyitottnak kell lenni hozzá.

2014. aug. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Ez is mutatja,hogy valami nem stimmel,hogy nem röhögsz az ilyen privátokon és felajánlasz neki egy 32 éves kemény fa-szt szépen finoman,hanem mimózáskodsz itt.

szerinted miért írt rád?

kúrni akar,felkínálta magát érdeklődött csak kicsit oltani kellett volna."


Látod, Kérdező, az a szomorú, hogy ennek a válasznak minden sora maga a színtiszta igazság.

2014. aug. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Úgy látszik kérdező,hogy nálad be kell kapcsolni a fordító programot,mert olyan vak vagy,mint a vak ablak.


"OLyan szomorú ezt hallani én 33-éves nő vagyok, és ma másodszor hallom az a pasi is 33-volt, hogy nem akar normális kapcsolatot..De jó ezt hallani,mert pont egy ilyen kötetlen sráccal ismerkednék,magamról annyit,hogy 33 éves nő vagyok,egy korosztály vagyunk,dumálunk kicsit?


A korosztályomnak tényleg ilyen savanyú a szőlő?...Nem csak te vagy így a dolgokkal én is unatkozom.


Nekem is meg van mindenem, de kibuliztam magamnak a páromat igaz ő 46-éves... Elvagyok mint a befőtt,de unalmas az életem,izgalmaktól mentes férjnél vagyok,de unom az öreg pasim,ezért is ismerkedek veled.


Ezzel csak azt akarom mondani olyan jó tartozni valakihez.." Na jó van egy kis bűntudatom,hogy így ismerkedek,de meggyőzhetsz az ellenkezőjéről.

2014. aug. 15. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
tudod nem az az elsődleges, hogy mit mond, hanem az hogy ki. valami nyomorult pi*csa ír neked két sort és ezzel elba*ssza a kedved? ne legyél már hülye, sza*rni bele!
2014. aug. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!