Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokásos scenario: csúnya fiú...

Szokásos scenario: csúnya fiú vagyok, de tetszik egy nagyon szép lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) próbálkozzak, bár nagyságrendekkel rosszabbul nézek ki, mint az előző barátai, meg nem is érdeklem, szóvak kb. 99,999%-os az elutasítás esélye, szóval még rosszabb lelkiállapotba kerülnék.

2) hagyjam, mert úgysincs esélyem, próbálkozzak inkább csúnya, kövér lányoknál, akik nem illenek hozzám, mert vékony vagyok.

3) igyak sokat, és járjak prosikhoz, akik legalább jól néznek ki, és max. elsírom egyiknek-másiknak a bánatomat, és 15 ezerért óránként készséggel meghallganakt.

4) kezdjek el drogozni, vagy álljak be a maffiába és legyek Don Corleone első embere.


Komoly kérdés, életem szerelme a lány. :(



2014. aug. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
szerintem a 4-es a legjobb
2014. aug. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
:D Drog se egy megoldás :DD de a maffia dolog jó otlet :D Amúgy ha gondolod kuldj képet 100% hogy nem kuldom szét senkinek, és még csak nem is ismerhetlek mert Szlovákiai vagyok :D
2014. aug. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

Konditerem, szolárium, jó ruhák.

Így nagy hírtelen ennyi, 70%ban ennek a három dolognak is hoznia kell az eredményeket.

22F

2014. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim válasza:
1.)
2014. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
92%
24: minden valamirevaló lány sikítva menekül a szoláriumozott fiúktól :P
2014. aug. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
Hagyd a 3,14-csába!
2014. aug. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 A kérdező kommentje:
Nem járhatok szoláriumba a bőröm miatt. Egyébként nem küldök képet; volt már, hogy hasonló helyzetben lányok elkérték, aztán egyik sem válaszolt... De mondom, vbr nem vagyok testépítő, szoktam sportolni, és nincs rossz alakom. A gond az arcommal van, és az számít leginkább. A lány meg 10/10-es. :(
2014. aug. 18. 23:10
 28/47 anonim ***** válasza:
89%

Amúgy nem múlik olyan nagyon a külsőn ez az egész dolog, mint ahogy hiszed. Mondok erre egy példát.

A minap találkoztam egy lánnyal a vonaton. Elsőre tök átlagos kiscsajnak tűnt, barna hajjal, bőrrel és szemekkel(nem volt cigány). A kiscsajt szó szerint értem, mert alacsony volt, és normál alkatú, és öltözetű

Szóval elsőre tök átlagosnak tűnt, de kb 10 perc után felfigyeltem rá, hogy volt benne valami megmagyarázhatatlan.

Úgy mosolygott, mint ahogy csak nagyon kevesen, full határozottnak tűnt, látszott, hogy rendben van az önbizalma és szinte lobogott a szemeiben a tűz.

Nem az a tipikus, ablakon kifelé bambulós csaj volt, hanem hiába nem szemeztünk direktben, mégis észrevettem, hogy szinte izzik a tekintete, és az egész mimikájában, testbeszédében van valami írtó szexi.

Ez pedig a viselkedéséből az önbizalmából jött, nem a külsejéből, fullra nem az ideálom volt kinézetügyileg. Mégis baromira megdobogtatta a szívem. Kb félévente 1x gyakorol rám ilyen hatást egy-egy lány.

2014. aug. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Én is sok szép lányt ismerek, és egyik sincs rám ilyen hatással. De ő pont az ideálom, egyszerűen elvarázsol a tekintete... Megmagyarázhatatlan vonzalmat érzek iránta, még soha nem volt velem ilyen.
2014. aug. 18. 23:21
 30/47 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, te buta vagy.

A személyiséged fontosabb, mint az arcod. Ha intelligens vagy, humoros, kedves, jólnevelt, tudsz szépet mondani, akkor egy rendes lányt meg tudsz szerezni magadnak.


Ha olyan lányokat akarsz, akiket kizárólag a külső érdekel, akkor meg feleslegesen szivatod saját magad.

2014. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!