Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokásos scenario: csúnya fiú...

Szokásos scenario: csúnya fiú vagyok, de tetszik egy nagyon szép lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) próbálkozzak, bár nagyságrendekkel rosszabbul nézek ki, mint az előző barátai, meg nem is érdeklem, szóvak kb. 99,999%-os az elutasítás esélye, szóval még rosszabb lelkiállapotba kerülnék.

2) hagyjam, mert úgysincs esélyem, próbálkozzak inkább csúnya, kövér lányoknál, akik nem illenek hozzám, mert vékony vagyok.

3) igyak sokat, és járjak prosikhoz, akik legalább jól néznek ki, és max. elsírom egyiknek-másiknak a bánatomat, és 15 ezerért óránként készséggel meghallganakt.

4) kezdjek el drogozni, vagy álljak be a maffiába és legyek Don Corleone első embere.


Komoly kérdés, életem szerelme a lány. :(



2014. aug. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Amúgy meg azóta már volt több életem szerelme is, akik szerintem stílusban sokkal de sokkal aranyosabbak. Egyetemen most pl van egy nagyon aranyos fogszabályzós lány, olyan kis félénk, mégis gyönyörű. Természetesen nem mertem hozzá közeledni... igaz egyszer a folyosón majdnem összeütköztünk, és félénken bocsánatot kért és elmosolyodott :D Szóval sok életünk szerelme volt és lesz is még.


Különben meg a testének 99,9%-a üres tér az atommagok miatt, a testében több baktérium van, mint emberi sejt, a DNS-e pedig rövidebb a krumpliénál, és tele van vírus és baktérium maradványokkal. :D


Lehet ez lesz a következő csajozós szövegem... :D

2014. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:

A barátnője azt mondta? A feleségemre, amikor rányomultam, ugyanezt mondta a barátnője: nem fogom érdekelni őt, másba szerelmes! Szerintem is jobban nézett ki az a srác, mint én, látásból ismertem. És lám, mégis én nyertem! Pedig engem is körberöhögnének a lányok, ha látnák az akkori fényképemet. Csak nekem ő volt a 10/10-es csaj!


Na igen, megtartani sem könnyű, de nekem hogy, hogy nem, mégis sikerült. 20 éves kapcsolatunk lassan kezd számomra is hihetetlenné válni.

2014. aug. 20. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 Rami** válasza:
Nos Szerintem egyszeruen csokold meg ha van ra modod ha a csok utan se valtozik semmi akkor paszolom. Vagy adj neki jelzeseket.
2014. aug. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 Rami** válasza:
A csaj baratnoje megis mikor mondta hogy nem josz be neki?? Sokat szoktatok beszelgetni lehet hogy a csajnak a velemenye azota valtozott.
2014. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
Tényleg a legszerencsésebb megcsókolni egy lányt, akivel alig ismerik egymást :D Ennek pofon, vagy rendőrségi feljelentés szokott a vége lenni :D
2014. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 Rami** válasza:
Jah azt nem olvastam hogy alig ismerik egymast hopsz akkor inkabb ne ted :) bocsi
2014. aug. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
Ha a lány nem csak szép hanem van szive és esze akkor annyi is elég hogy megleped egy csokor virággal esetleg egy verssel is kezdjetek beszélgetni akár neten legyél vele udvarias kedves és kezdeményezz te mindenben a legfontosabb hogy ne gondold azt magadról hogy csúnya vagy mert akkor mások is annak látnak majd keress magadon jó tulajdonságokat öszpontosíts azokra legyen önbizalmad és ha ez megvan bármelyik csajt megszerezheted :)
2014. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!