Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szokásos scenario: csúnya fiú...

Szokásos scenario: csúnya fiú vagyok, de tetszik egy nagyon szép lány. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

1) próbálkozzak, bár nagyságrendekkel rosszabbul nézek ki, mint az előző barátai, meg nem is érdeklem, szóvak kb. 99,999%-os az elutasítás esélye, szóval még rosszabb lelkiállapotba kerülnék.

2) hagyjam, mert úgysincs esélyem, próbálkozzak inkább csúnya, kövér lányoknál, akik nem illenek hozzám, mert vékony vagyok.

3) igyak sokat, és járjak prosikhoz, akik legalább jól néznek ki, és max. elsírom egyiknek-másiknak a bánatomat, és 15 ezerért óránként készséggel meghallganakt.

4) kezdjek el drogozni, vagy álljak be a maffiába és legyek Don Corleone első embere.


Komoly kérdés, életem szerelme a lány. :(



2014. aug. 18. 22:39
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi számít neki, egyelőre nem ismerem jól. Azt tudom, hogy pontosan az ideálom külsőre; még soha nem találkoztam ilyen lánnyal.

Az intelligencia objektív ismérv, azzal nincs gond. A többi meg függ a másik féltől is... Nem tudom, hogy megpróbáljam-e. Eddig úgy tűnik, hogy nem igazán érdeklem. :(

2014. aug. 18. 23:50
 32/47 anonim ***** válasza:
miből gondolod?
2014. aug. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:
A reakciójából. Mindegy, a barátnője mondta, hogy inkább hagyjam... Azért köszönöm mindenkinek, ez ilyen "once-in-a-lifetime" dolog volt.
2014. aug. 19. 00:15
 34/47 anonim ***** válasza:

Hogy lehet életed szerelme, ha alig ismered?

Te tényleg 25 éves vagy és nem 15? Egyre nehezebben hiszem.

2014. aug. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag nincs EQ-m, talán ez az oka. Nem tehetek róla.
2014. aug. 19. 00:26
 36/47 anonim ***** válasza:

Barmilyen not megtartani, es nem csalodni bennuk sokkal de sokkal nehezebb mint meghoditani. Sajnos az csak egy lepes.


Nekem is baromi alacsony az onbizalmam, hasonloan vekony, feher bőr, stb... megis osszejott tobb baratno, pedig valogatos vagyok. A neheze csak azutan jon. Vagy a lanyban csalodtam oriasit, vagy elmult a szerelmuk es megszivtam. Sohasem ertettem, hogyan lehet tobb eves kapcsolat... rejtely. Mar 3 eve nem is volt baratnom, csak az egyetemre koncentralok. Mar megszoktam, hogy fuggetlen vagyok, felvontam a pancelt, a lelkem lehez maganyos, de tiszta es nem okoznak fajdalmat. Majd ha kiepult a karrier es lesz zs, akkor visszaterek a csajozas temara. Ha az embernek van komoly egzisztenciaja, akkor nyert ugye van. A 25-30 csajoknak egyre jobban ez kell...

2014. aug. 19. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Akkor meg kb mindegy milyen az arcod. A plasztikai sebeszet egyre kiforrottabb lesz. En is gondolkozok majd a szemem alatti taskak eltuntetesen. De lehet addigra mar nem is lesz lenyeges :) ha vam egzisztencia, lesz onbizalom is, akkor meg 20 ilyen csajt is beprobalsz lazan...
2014. aug. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

"ez ilyen "once-in-a-lifetime" dolog volt."


Akkor az 1. variációt kell választani, a másik 3-ra bármikor lesz lehetőséged.

2014. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Én is azon vagyok, hogy sikeres legyek az élet más területein, és akkor talán majd a lányokkal is könnyebb lesz.

Viszont ez a lány elképesztően nagy hatást gyakorolt rám... Nem hiszem, hogy egykönnyen el tudom felejteni.

2014. aug. 19. 13:00
 40/47 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen hidd el. Egy fesztiválon ismerkedtünk meg... ráadásul még éreztem is némi érdeklődést irántam. Iszonyú jó nő volt. Gyönyörű modell arc, hosszú barna haj, tökéletes test, ráadásul még jófej és vidám is volt. Megrémített annyira jó csaj volt. Sokat beszélgettünk aznap este de nem mertem tovább lépni. Nem tudtam mit és hogyan kéne tennem... Máig torokszorító érzés. Másnap még közös barátainkkal találkoztunk, de már le se sz..rt.

A vicces, hogy második este is közösen iszogattunk, és rányomult egy idősebb egyetemista srác, teljesen átlagos volt, de úgy nyomult, és olyan mágnesként ragadt rá, hogy végül vele volt egész este.


Az ilyen jó nők pontosan tudják micsodák, és velük nem lehet szórakozni. Nem lehet csodálni őket, sem isteníteni. LE KELL VADÁSZNI őket. Nincs mese, ez kemény háború, aki csak félszegen, vérző orral elhívja randizni esélye sincs kb.


Fél évig még gyötört az emléke, próbáltam még felvenni vele a kapcsolatot, de kész már végem volt...


Másik eset az egyetemen történt még régebben, egy ugyancsak gyönyörű lánnyal, 10/10-es sportos alak, mesébe illő arc, kb azonnal beleszerettem. Viszont volt egy srác, aki kb egy fejjel alacsonyabb volt nála, egy idegesítő kis p*cs volt, mint egy bolha kb. Végig vele volt, és valahogy mágnesként beszippantotta a csajt. Egy hónapig el se ment mellőle kb, folyamatosan vele lógott. Egyszercsak megláttam őket kézenfogva. Azt hittem hallucinálok. Az egyetem legjobb csaját felszedte a nála fejjel alacsonyabb kis p*cs, akinek ráadásul erőszakos irritáló stílusa is volt.

Azóta együtt vannak... szóval valahogy sikerült neki, pedig kimondottan "creepy" srác volt. Az egója és a kisugárzása is hatalmas volt, ez vonzotta be végül a csajt. Ha itt elküldözgetné a fotóját a csajoknak, kb körberöhögnék.


Szóval nincs lehetetlen. Ez biztos... és ez ad reményt számomra is mindig, lehet még egyszer találkozok később életem nőjével, aki mai napig eszembe jut néha. Soha nem lehet tudni :)

2014. aug. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!