Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket mennyire zavar...

Lányok titeket mennyire zavar ha egy srác buta?

Figyelt kérdés
Hideg burkoló vagyok nehezen végeztem el a szakmunkáskébzőt is sajnos és úgy érzem hogy ez hátrány az ismerkedésben. Lenéznek a lányok ha kiderül. Azt mondják hogy nagyon jó képű vagyok 185 centi vagyok és sprotos.

2014. okt. 4. 16:38
1 2 3
 11/26 Költőnő? ***** válasza:

Igen, pont erre gondoltam h művelni magad bmikor lehet.

Plusz ne mondogasd sztem magadról h buta vagy. Vannak értékeid, az a fontos, a tanultságon meg bmikor lehet segíteni. Kezdetnek javaslom h olvasgass sokfélét.

Fel a fejjel, nem vagy te buta, csak esetleg nehezebben tanulsz.

2014. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Írni azt nem tudsz jól ezt látom:D

Biztos találsz akinek majd megfelelsz úgy amilyen vagy:)

2014. okt. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Venni fogok majd könyveket amiket elolvasok. Például a kötelezőket mert azokat sosem olvastam el. köszi mégeggyszer! :)
2014. okt. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Ó ba_szki, lebuktam. Most kiderült, hogy én írtam ki a kérdés provokálásnak. Ba_sszus. :D
2014. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Tévedni emberi dolog. :/
2014. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Menny innen te segfej. Miért kell elrontani a kérdésemet,
2014. okt. 4. 16:59
 17/26 A kérdező kommentje:
-.-"
2014. okt. 4. 17:00
 18/26 anonim ***** válasza:
végzettség nálam nem számít. de nekem fontos hogy a párom olvasson, az sem mindegy hogy mit, legyen tisztában nagyjából minden fontosabb dologgal. lehet hogy nem fontos egy kapcsolat szempontjából de nem szeretnék olyannal együttlenni aki nem tudja mikor voltak a világháborúk, nem tud helyesen írni, nem tudja mi a különbség a hatványozás és a szorzás közt, stb. találkoztam már ilyen emberekkel, sajnos nem is kevéssel. szóval buta pasi nem kellene akárhogy néz ki. az pedig nem derült ki hogy te miben vagy buta, vagy mihez képpest
2014. okt. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
képest*
2014. okt. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
rosz a nyelvtanom
2014. okt. 4. 17:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!