Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok titeket mennyire zavar...

Lányok titeket mennyire zavar ha egy srác buta?

Figyelt kérdés
Hideg burkoló vagyok nehezen végeztem el a szakmunkáskébzőt is sajnos és úgy érzem hogy ez hátrány az ismerkedésben. Lenéznek a lányok ha kiderül. Azt mondják hogy nagyon jó képű vagyok 185 centi vagyok és sprotos.

2014. okt. 4. 16:38
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
19# engem javítasz ki?:)
2014. okt. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Ja. ;) Fel ne hozd a 14-es válaszomban lévő kérdés szót, mert az csak elgépelés... :D
2014. okt. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
nem akartam. de lehet az én hibám is csak véletlen volt, nem? nem szép dolog így rámutatni más tévedésére. nyelvtan mellett illemet is érdemes tanulni
2014. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Gondoltam egyébként, hogy elgépelés... (mi mellébaszásnak hívjuk)


Tanácsod hasznos, de nem hiszem, hogy megfogadom. :P


:)

2014. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy buta? Ha egy tajparaszt és totál műveletlen, és hülye, az zavar.

Számomra nincs annál szexisebb, mint egy intelligens férfi. A jelenlegi párom kétdiplomás mérnök és jelenleg orvosnak tanul, de sok olyan ember van, akinek nem volt lehetősége felsőoktatásban részesülni és ettől függetlenül intelligens és érdeklődő, olvasott és nyitott, vagy nem egy bunkó állat.

2014. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Nem bántásként, de b*szhatod ha jól nézel ki, ha hülye vagy mint a segg!
2016. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!