Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Baj, ha nem vagyok képes...

Baj, ha nem vagyok képes megérteni, felfogni, hogy a lányok számára miért ennyire fontos a tökéletes külső, miért nem akarnak ismerkedni átlagos kinézetű fiúkkal, miért csak a tökéletes külsejű fiúkkal ismerkednek, állnak szóba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 10. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#8: Akkor miért látni a srácokat (még a jobban kinézőket is) átlagos nők mellett? Mert talán a megnyerőbb külsejű férfiak is észreveszik, hogy a bombanő csak egy üresfejű senki. Ellenben a bombanők, a legszebbeket sosem látod haverkodni a teljesen átlagos férfiakkal, "mert ciki, ha vele látnak a barátnők". Szánalom! És egyre több nő követi ezt a moslék trendet.
2014. okt. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11# en a tobbsegrol beszelek... A sok ecsethaju g**i-rol meg az izomagyakrol, a szepfiukrol( akik ezt raadasul tudjak is magukrol, azokrol akiknek az egojuk az egig er...igen! Lehet van ilyen. Sott biztos vagyok benne h vannak ilyen jopasi+atlag lany parositas.. De nagyon keves!!! A mai vilagban annyira szamit mar a kulso :( a belso ertekeket mar alig nezi a fiatalsag, pedig jomagam is az vagyok. Es bar en szoktam az utcan latott jopasikrol a baratnoimnek meselni, adok eselyt az atlag fiuknak is... Most sem egy adonisz srac tetszik.. De viszont jofej, es megkapo a szemelyisege.. De mindegy. Kar a szoert. Mindket nemben vannak hulyek és normalisak
2014. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
91%
#10: Kisanyám! Nekem volt évekkel ezelőtt egy túlsúlyos havernőm, aki folyton panaszkodott, hogy kerülik őt a férfiak. Elkezdtünk közösen sportolni, futni és úszni. Eleinte szégyellte magát még előttem is, majd egyre szebbé vált, az arcát is ápolni kezdte, fogyókúrázni kezdett és együtt sportoltunk. Aztán hogy egy nőies idomú szépség lett belőle, úgy le is pattintott, és végigdugatta magát a fél kerületen. Egy hálátlan mocsok volt, akit kihúztam a sz#rból és ez lett a hála. Akár hiszed, akár nem, ha találkozunk, már köszönni se köszön. :)
2014. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
11# en a tobbsegrol beszelek... A sok ecsethaju g**i-rol meg az izomagyakrol, a szepfiukrol( akik ezt raadasul tudjak is magukrol, azokrol akiknek az egojuk az egig er...igen! Lehet van ilyen. Sott biztos vagyok benne h vannak ilyen jopasi+atlag lany parositas.. De nagyon keves!!! A mai vilagban annyira szamit mar a kulso :( a belso ertekeket mar alig nezi a fiatalsag, pedig jomagam is az vagyok. Es bar en szoktam az utcan latott jopasikrol a baratnoimnek meselni, adok eselyt az atlag fiuknak is... Most sem egy adonisz srac tetszik.. De viszont jofej, es megkapo a szemelyisege.. De mindegy. Kar a szoert. Mindket nemben vannak hulyek és normalisak
2014. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Engem konkrétan gyönyörű nőnek tartanak (nem a cicababás, műcsajos értelemben), és soha nem volt olyan, hogy a külseje miatt néztem volna le valakit. Barátkozásnál egyáltalán nem számít a külső, akármilyen taszítónak tartom az adott srácot, szívesen barátkozok vele, ha jó fej, és nem érdekel, hogy ki mit gondol arról, hogy vele mutatkozom. De persze ekkor meg jön néhány esetben, hogy mekkora büdös szemét k_urva vagyok, amiért "barátzónáztam", holott sosem használtam ki, vagy ilyesmi.


A párkapcsolat egy más tészta. Gimiben végig a testem érdekelt mindenkit, gátlástalanul fogdostak, és kifejtették, hogy hogyan aláznák szét a testem.

Ez oda vezetett, hogy gimi után az első olyan sráccal összejöttem, akinél úgy éreztem, hogy érdekli a lelkem is, és el lehet vele beszélgetni elvontabb, tudományosabb, esetleg "lelkis" témákról is. Ő egy nagyon csúnya, ráadásul jövőtlen, szélhámos alak volt igen zűrös háttérrel és sérült lélekkel. Nagyon csúnya vége is lett az egésznek, annyi önbizalmam nem volt a végére, mint egy 30 éves szűz kockának.


Azóta adok arra, hogy olyan pasival álljak csak össze, akit vonzónak találok, és életcélok terén is passzolunk. Szerencsére ez sikerült is.

Viszont sosem a kigyúrt divatmajmok tetszettek, hanem az értelmes kinézetű, szolídabb, vékony srácok. Ilyen a barátom is.


Azért írtam le, hogy lásd, hogy valakinek nincs miért magába nézni, mert nem minden szép nő ilyen.

Több barátnőm is hasonlóan járt.

Egyik barátnőm konkrétan 23 évesen szűz még, mert egyszerűen nem talált olyan férfit, akivel összeillene, és meg tudná becsülni. Pedig gyönyörű, érzelmes, kifonomult stílusú, értelmiségi csajról van szó.

És nem, az "átlagos", vagy egyenesen előnytelen külsejű pasik sem viselkedtek vele szépen.

2014. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
10/15-nek nincs teljesen igaza, mert én annyi kifejezetten ronda arcú, és kövér nőt láttam csodaszép férfiak mellett, hogy csak na...
2015. febr. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!