Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép, okos, csinos és...

A szép, okos, csinos és egyben vicces és kedves nők iránt miért nem érdeklődnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék általánosítani, de tényleg.. de ez mostanában annyira jellemző.. Konkrét példa a kolléganőm...szép, csinos, okos, végtelenül kedves nő...mert már nem tini, 25 felé hajlik.. Mostanában elég sokat beszélgetünk, mert nem túl jókedvű mostanában...lassan egy éve nincs senkije, a férfiak érdeklődnek iránta, sziimpatizálnak vele, a csaj is némelyikőjükkel, de egyik pasival sem jut el komolyabb dolgokig... a pasik pedig jó véleménnyel vannak róla.. meglepően jó véleménnyel...akkor mégis mi van?
2014. okt. 16. 20:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

"Számodra legyen tökéletes a nő, ami magába foglalja azt is, hogy passzol hozzád, nem pedig csak azt, hogy szép és okos." - Hát nyilván. :D


Abból a szempontból előrébb van, hogy nem lesz úrrá rajta annyira a magány, mint egy olyan emberen, akin azért már nyomot hagytak az évek.

2014. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan szaktársam, aki egyszer rám startolt, de szóltam neki, hogy van barátom. Néha azért elmentünk sétálni egyet, és olyankor mesélt a 8 (NYOLC!!!) exnőjéről, hát, eléggé megsebezték szerencsétlent... Orrba-szájba csalták, az egyik drogos lett, stb... Azért egyik kapcsolatból a másikba vergődni egyáltalán nem okos dolog. Csak az látszik, hogy nem tanulsz, és kapcsolatfüggő vagy oly módon, hogy még azelőtt elkezdesz járni valakivel, hogy ismernéd. Ja, és 20 éves a gyerek, és tök édes, okos, helyeske... Sokra ment eddig a 542121 kapcsolatával...
2014. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Attól, hogy neked szimpatikus, még nem biztos, hogy vonzó a férfiak számára. Nem tudom megmondani miért, de én hasonló cipőben járó férfit ismertem: jóképű, magas, jó kiállású, kedves, még humora is van, nem is kifejezetten csóró, mégsincs hatással a nőkre mint férfi.
2014. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

542121 = 8? Jó, csak viccelek. :D

Persze, annak is megvan a maga hátránya, de összegezve a dolgokat szerintem egyértelmű. Legalábbis látva a környezetemben élők állapotát. Más lélektani folyamatok mennek végbe a két esetben. Míg a csalódásoknál más a hibás, a magányban sokkal nagyobb súly nehezedik ránk. Szépen lassan felőrli az embert.

2014. okt. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"A szép, okos, csinos és egyben vicces és kedves nők iránt miért nem érdeklődnek a férfiak?"


Kifelejtetted, hogy ha magáról mondja, SZERÉNY, ha pedig a kolléganője jellemzi így, ELFOGULATLAN.

2014. okt. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Nem lehet,hogy kényes?
2016. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Esetleg attól tartanak, hogy túl sok próbálkozó versenytárs lesz, ha ilyen kiemelkedő nőt szemel ki. Ha feleségül veszi, akkor is állandóan érezni fogja, hogy sokan akarják lefektetni a feleségét. Ez is zavaró lehet egy férfi számára. Néhai haverom mondása volt, hogy nagyon szép nőt nem szabad elvenni, mert még a legjobb barátod is azon lesz, hogy a hátad mögött megkapja.
2016. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!