Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A szép, okos, csinos és...

A szép, okos, csinos és egyben vicces és kedves nők iránt miért nem érdeklődnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék általánosítani, de tényleg.. de ez mostanában annyira jellemző.. Konkrét példa a kolléganőm...szép, csinos, okos, végtelenül kedves nő...mert már nem tini, 25 felé hajlik.. Mostanában elég sokat beszélgetünk, mert nem túl jókedvű mostanában...lassan egy éve nincs senkije, a férfiak érdeklődnek iránta, sziimpatizálnak vele, a csaj is némelyikőjükkel, de egyik pasival sem jut el komolyabb dolgokig... a pasik pedig jó véleménnyel vannak róla.. meglepően jó véleménnyel...akkor mégis mi van?
2014. okt. 16. 20:56
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Dehogy leszel lepontozva:)

Igazad van egyébként..nem tudhatjuk, kinek mi a jó..de azt nem értem, ha annyira jó, amilyennek mondja, miért nem kell neki.. érdekes a világ

2014. okt. 16. 21:19
 12/27 anonim ***** válasza:
Mert akkor orgia lenne minden sarkon, ha mindenkinek kellene mindenki csupán ennyi alapján. Az ember lehet ezer módon szép, okos és vicces. Nincs kevés okos és vicces srác, mégis elég belőlük egy, nem?
2014. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez kamu beírás. Szórakozik valaki, vagy direkt pörgetik az oldalt.
2014. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Kamu igen... ha unatkoznék, érdekesebb témát lőnék fel...

"Köszönjük Emese.."

2014. okt. 16. 21:23
 15/27 anonim ***** válasza:
Én se látom ebben a kérdésben a kamuelemeket. Valaki itt nagyon paranoiás.
2014. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
1 év az tényleg semmi... Hol van ez mondjuk az én 5 évemhez képest? :D
2014. okt. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jó,ha nem kamu, küldj egy magánt, küldök a címedre egy tanácsot, azt sajátodként adjad tovább a barátnődnek... szerintem működni fog. Ha van benne elég kurázsi és még nem feltűnően depressziós.
2014. okt. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Küldjön egy magánt? Az mit jelent?
2014. okt. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
10-es, és azokkal mi van, akik szeretnének ilyen "tökéletes" nőket, csak vagy nem találnak, vagy elutasítják őket? :)
2014. okt. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Számodra legyen tökéletes a nő, ami magába foglalja azt is, hogy passzol hozzád, nem pedig csak azt, hogy szép és okos.


Akinek félévente új partnere van, szerintetek előbbre van, mint az, aki évekig senkit nem talál?

2014. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!