Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mennyire érdemes...

Szerintetek mennyire érdemes egy olyan kapcsolatba bonyolódni ahol a felek nap mint nap össze vannak zárva?

Figyelt kérdés

Gondolok itt osztálytárs, minkatárs helyzetre.

Van egy osztálytársam, akit szívesen megismernék kicsit közelebbről de nem vagyok biztos benne, hogy jó ötlet lenne e, mivel, hogy minden nap találkozunk, az a kapcsolat szempontjából is sok lehet, másrészt meg azért mások orrára kötni, hogy együtt vagyunk... nem tudom. Persze még sok mindentől is függhet.

Nektek tapasztalat ilyen helyzetről? Mi lett belőle? Vagy nem érdemes?


2014. nov. 9. 13:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Osztálytársnál függ pl attól, hogy meddig lesztek még együtt.

De ha mindketten akarjátok, akkor működhet a dolog, csak le kell fektetni néhány "szabályt". Gondolok itt arra, hogy az iskolában inkább osztálytársként viselkedjetek. Suli után van elég időtök egymásra úgyis.

A többiekkel meg nem kell törődni.

2014. nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is van vagy 3 osztálytárs csaj akit megismernék közelebbről, te vagy az? :D
2014. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!