Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek? Többi lent

Hol ismerkedjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Társkeresőkön többnyire vagy nem vesznek komolyan, vagy csak arra mennek, vagy nem az eseteim. Baráti köröm nem olyan nagy. Az utcán nem szólítanak le, mert félősek a srácok (kinek nem inge. ). Discoban nem hinném hogy komoly kapcsolatot keresnének.


Továbbá mit tegyek, hogy ne csak arra kelljek?! Mért tartunk ott, hogy több férfi először ágyba vinne, aztán randizni?! Kérlek kíméljetek, hogy általánosítok..több ismerősöm is ilyen cipőben jár. Továbbá nem szokásom összefeküdni csak úgy emberekkel.. 22L



2015. jan. 4. 14:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
Egy próbát itt is tehetsz, vesztenivalód nincs.
2015. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Ha félnek a srácok, akkor menj oda te ahoz aki tetszik!
2015. jan. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Régimódi vagyok. Nekem a férfi udvaroljon, ne én máár
2015. jan. 4. 14:55
 4/36 anonim ***** válasza:

Aki boldog akar tenni, az tegyen érte!

#2 voltam

2015. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
3: Oké. Látod, meg is van az eredménye.
2015. jan. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Basszus, most döbbentem rá, hogy én is 22 vagyok.
2015. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Támogatom: ha akarsz valamit, akkor tenned is kell érte.


Nem várhatod el, hogy mindenki rád figyeljen, azért, mert neked az ego-d magasabb, mint az IQ-d, és képtelen vagy elviselni, ha nem nyalják a cipődet a férfiak, hanem egyszerűen észre se vesznek.


Ilyen elven sose lesz senkid. Nem azért vagy nő, hogy a társadalom felett állj. Ember vagy te is. Ha akarsz valamit, tegyél érte.

2015. jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem siránkozok itt, csak kiváncsiságból tettem fel a kérdést. Mesélnétek jó sztorikat?:) Kit hogy talált meg a nagy Ő?
2015. jan. 4. 14:59
 9/36 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet kíváncsi vagyok hogy nézel ki :) (22f)
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Elsőben történt, egy novemberi napon. A többi betű után megtanultuk leírni a nagy Ő-t is.
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!