Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek? Többi lent

Hol ismerkedjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Társkeresőkön többnyire vagy nem vesznek komolyan, vagy csak arra mennek, vagy nem az eseteim. Baráti köröm nem olyan nagy. Az utcán nem szólítanak le, mert félősek a srácok (kinek nem inge. ). Discoban nem hinném hogy komoly kapcsolatot keresnének.


Továbbá mit tegyek, hogy ne csak arra kelljek?! Mért tartunk ott, hogy több férfi először ágyba vinne, aztán randizni?! Kérlek kíméljetek, hogy általánosítok..több ismerősöm is ilyen cipőben jár. Továbbá nem szokásom összefeküdni csak úgy emberekkel.. 22L



2015. jan. 4. 14:52
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Végülis jó tanács! :D Csattant a virtuális pofon a szedd már össze magad résznél! :D
2015. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Muszáj volt :)) Ne vedd sértésnek...
2015. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Nem sértődtem meg. Nem vagyok sértődékeny. :) Elismerem, ha valakinek igaza van, és megfogadom a tanácsokat! :)
2015. jan. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Hát..Rendben. A többi már csak tőled függ. :)
2015. jan. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
SOk sikert kívánok én is. FIUK!nyugodtan szolitsatok le a lanyokat!! Sok lany még régimódi!
2015. jan. 4. 19:32
 36/36 anonim ***** válasza:

A neten keserves az biztos, aki itt próbálkozik, ott már valami "baj" van, kisebb-nagyobb... Én is próbáltam, de nem lehet. Egy "betegség" a netes társkeresés.

A régimódiságod oké, de annyit azért tehetsz a XXI. században, ha egy pasi szimpatikus, érthetően mosolyogj rá, s akkor talán oda mer menni az utcán. Egyébként nem fogunk, nem tudom miért, régen oda mertem menni, de a mai korban nem merek, pedig nem vagyok egy gyáva ember...

A ne csak arra kelljek-re nincs szabály, talán annyit tehetsz, hogy betartod pl. az öt randis dolgot... :)

40F.

2015. jan. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!