Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek? Többi lent

Hol ismerkedjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Társkeresőkön többnyire vagy nem vesznek komolyan, vagy csak arra mennek, vagy nem az eseteim. Baráti köröm nem olyan nagy. Az utcán nem szólítanak le, mert félősek a srácok (kinek nem inge. ). Discoban nem hinném hogy komoly kapcsolatot keresnének.


Továbbá mit tegyek, hogy ne csak arra kelljek?! Mért tartunk ott, hogy több férfi először ágyba vinne, aztán randizni?! Kérlek kíméljetek, hogy általánosítok..több ismerősöm is ilyen cipőben jár. Továbbá nem szokásom összefeküdni csak úgy emberekkel.. 22L



2015. jan. 4. 14:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Milyen az a bizonyos kör?
2015. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Olyan emberek akik az eseteid!
2015. jan. 4. 15:32
 23/36 anonim ***** válasza:
És milyen srácok az eseteid?
2015. jan. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim válasza:

Én 24 éves férfi vagyok. Szintén jópár társkeresőre regisztráltam, és bárkivel próblok megismerkedni, azt tapasztalom, hogy legtöbben úgy gondolják a nők közül, hogy csak lefektetni, szeretném őket. Pedig én jobban szeretek fokozatosan haladni. Lehet, valóban vannak (és elhiszem hogy a többsége) olyan, ahogy leírod, de hidd el, vannak normális pasik is. :) Csak néha a normális lány és a normális pasi nem találkozik!

Amúgy nem tartom magam szégyenlősnek, de az utcán lehet én sem mernék leszólítani senkit! :)

2015. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
Nem értem hogy miért nem? A pasi kell kezdeményezzen,így a szép. És ha bele gondolsz hogy látsz az útcán egy lányt és tetszik és ő is néz és lehet, hogy bejössz neki is. Akkor miért nem kezdeményez a pasi? (mert a csaj így se-úgyse fog) És így lehet már többet nem is találkoztok. És a végén csak te bánod meg.
2015. jan. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim válasza:
Sokszor megbántam már hidd el. De túlkomplikálok sok mindent ilyen esetben. Pl.: Vár valakire, siet valahová, vagy éppen nekem nem jut eszembe semmi vicces. :)
2015. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
69%
Hát ez a baj a mai pasikkal. Sok lány ezért nem találja meg az igazit. Mivel hogy legtöbbször a tökéletes pasit akarjuk. De nem jön...Mert a pasik széngyelősek és ha nem így van akkor unalmasak. Én csak azt tudom erre mondani hogyha valaki tetszik neked és kell akkor tegyél érte mert még egy olyan lehetőség nem fog csak úgy jönni... és ezt lánynak is és fiúnak is mondom.
2015. jan. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Bárhol tudsz ismerkedni, akárhol a helyi kisboltban is vagy a postán vagy szórakozóhelyen vagy bárhol.

Nőként senki nem fog csúnya szemekkel nézni rád ha te kezdeményezel a pasik lazábbak ilyen téren. Nem fújják fel a dolgokat.


Azt meg, hogy ne csak szexre kelljél, azt ugysem tudod meg csak akkro ha már kicsit kiismerted.

2015. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim válasza:
Az a baj, hogy ez a szégyenlősség kialakul valami miatt. Pl.: ha egy okos, kedves fiú szólít le egy lányt, akkor az nem jó, mert nem elég izmos (járta már így, pedig duci sem vagyok). És ha sokszor jár így az ember, akkor persze, hogy nem fog kezdeményezni, mert azt fogja érezni, hogy esélye sincsen, minek tegye ki magát újabb megaláztatásoknak.
2015. jan. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Hát tudod rosszul hiszed. És nem jól gondolkodsz. A lány csak azt szereti ha egy fiú bátor és mer dolgokat.

És ha te már az első ilyen találkozáskor feladod akkor, hogy is akarod hogy legyen barátnőd? Szedd össze magad!

És légy férfi! Sosem szabad feladni. Mert ezt a lányok észre veszik és azt mondják majd hogy gyenge vagy és nyuszi. És így lenéznek...

2015. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!