Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol ismerkedjek? Többi lent

Hol ismerkedjek? Többi lent

Figyelt kérdés

Társkeresőkön többnyire vagy nem vesznek komolyan, vagy csak arra mennek, vagy nem az eseteim. Baráti köröm nem olyan nagy. Az utcán nem szólítanak le, mert félősek a srácok (kinek nem inge. ). Discoban nem hinném hogy komoly kapcsolatot keresnének.


Továbbá mit tegyek, hogy ne csak arra kelljek?! Mért tartunk ott, hogy több férfi először ágyba vinne, aztán randizni?! Kérlek kíméljetek, hogy általánosítok..több ismerősöm is ilyen cipőben jár. Továbbá nem szokásom összefeküdni csak úgy emberekkel.. 22L



2015. jan. 4. 14:52
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Caps lock + ő
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet?
2015. jan. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Micsoda poéngyárak vannak itt :D Ide nem szivesen teszem ki..
2015. jan. 4. 15:02
 14/36 anonim ***** válasza:
Küldj egyet privátban.
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
13: Ugyan, ha jól nézel ki, sokan kiverik rá, páran beszólnak. Ha rosszul, akkor fordítva.
2015. jan. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Küldtem
2015. jan. 4. 15:09
 17/36 anonim ***** válasza:

Túlzottan válogatsz,és az ismerőseid is.Ennyi az egész.Abban a nem az eseteim kategóriában vannak pedig akiket keresel,csak hát sajnos ennyivel elintézed és kész.Ahelyett,hogy megismernéd őket,és akkor utána már lehet másképpen néznél rájuk. :)

De még csak az esélyt sem adod meg neki...így nem is fogsz olyat találni,amit szeretnél elárulom neked...

23/F

2015. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
Küldesz képet nekem is?
2015. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
Mintha a saját gondolataimat olvastam volna xD én is pont így vagyok ezzel 22L
2015. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Önzőn és beképzelten hangzik és sok embernél kicsapom a biztosítékot, de ha már egy bizonyos körben vagy benne nyilván te sem fogod lejjebb adni az 'igényeid'... ez van, ilyen világot élünk.
2015. jan. 4. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!