Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Túl nagyok az elvárásaim? 21N

Túl nagyok az elvárásaim? 21N

Figyelt kérdés

Most inkább csak külsőre írnék, a belső úgyis csak akkor derül ki, ha megismeri az ember jobban a másikat, illetve attól függ, mit hoz ki belőlünk a másik.

Szóval, ha az ideális pasi sötétbarna hajú (a legjobb esetben minimum vállig érő hajjal), nagyon sötét szemű, kis szakállal, különleges, karakteres arccal. Magasság mindegy, 170cm körül már jó. Testalkat is mindegy, csak ne nagyon a végletek (ne 40 és ne is 140kg), és ne legyen kigyúrt, mert az taszít.

Metálosok előnyben, de nem elvárás.


Van esélyem ilyen pasit találni, vagy magasak az elvárásaim?


2015. febr. 3. 22:10
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Egyébként olyan fura nekem ez az ideálkergetés. Nekem pl. bármilyen hajszínű (kivéve az extremitásokat), szemszínű lány lehet "ideális". A hajhosszra vonatkozó kitételt főleg nem értem, mert azon lehet alakítani: 10 perc alatt levágathatja, de 1 év alatt meg is növesztheti olyan hosszúra
2015. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

Nem zárlak ki, ezen nem múlik. Amit leírtam, az az ideális, tökéletes. Aztán ha az illetőben nincs ez meg mind együtt, de úgy látom, olyan, akivel érdemes foglalkozni, akkor megint más a képlet.


Én is jó messze vagyok Magyarországtól, kedves 18F :P

2015. febr. 3. 22:23
 23/35 anonim ***** válasza:

Ezt a hajat meg szakállat nem értem, ezek változó/változtatható tényezők. Pl. ha összejönnél egy vállig érő hajúval, de pár hónap után levágná, akkor már dobnád is? :D

Vagy nincs épp szakálla (mert este vágta le), akkor már nem is tetszik?

Ez olyan mintha én azt mondanám egy nőre, hogy csak ilyen meg ilyen frizurával jöhet szóba nálam.

2015. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Akkor lényegében mi szerepe van az elvárásaidnak? Innentől kezdve nem is nevezném elvárásnak, csupán ideálnak, de annak meg nem sok szerepe van.

Hol élsz egyébként? Csak kíváncsi lettem épp, ne félj, nem adlak el albán maffiózóknak. Én is külföldön élek, azért kérdem.:)

2015. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Akinek hosszú haja van, annak nyilván illik. Szakáll ugyanez.

Egy rövid hajú srácot nem kérhetek, hogy növessze meg, ha nem illene neki.

Nekem bejön a hosszú haj, ez van.

2015. febr. 3. 22:26
 26/35 A kérdező kommentje:
Németország
2015. febr. 3. 22:26
 27/35 anonim ***** válasza:
25: Nekem évekig hosszú hajam volt úgy, hogy nem illik az arcomhoz, ehhez mit szólsz? :D
2015. febr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
27, Akkor Te vagy a kivétel, aki erősíti a szabályt :P
2015. febr. 3. 22:30
 29/35 anonim ***** válasza:
Visszatérve: ha engedsz a belsőnek is teret, amennyiben a külső nem felel meg teljesen, akkor szerintem ez rendben van, nem túl sok. Én is láttam már sokkal keményebb elvárásokat, sok lány/nő ismerősöm van, akik gyakran mesélnek.. aztán én meg csak tátom a szám, hogy úristen, hol éltek ti? :D
2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül vagy egyedül. Hahaha!
2015. febr. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!