Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszoneves szuzek (ha vannak...

Huszoneves szuzek (ha vannak itt ilyenek)! Ti hogyan elitek a hetkoznapjaitokat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi, hogy mennyire elitek meg teherkent a hetkoznapokban azt, hogy szuzek vagytok. Nem feszelyez titeket, nem szorongtok miatta?

Ha tarsasagban vagytok, vagy uj emberek koze kerultok (pl. uj munkahelyen), nem frusztral titeket a dolog? Probaljatok titkolni? Ha a parkapcsolat, vagy a szexualitas kerul elo temakent (mert elobb-utobb altalaban minden tarsasagban elokerul), akkor miket mondtok, hogyan kezelitek a helyzetet?

A kornyezetetekben kik es mennyien tudjak, hogy meg szuzek vagytok es hogy viszonyulnak ok ehhez?


Ha nem titok, elmondanatok azt is, hogy miert alakult ugy, hogy eddig meg nem sikerult atesni az elso szexualis elmenyeteken?


2011. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

előző:

lépjél hamar mert a lényegi dologban(hogy a pénz fontos)igazad van de a részletben nem

minél fiatalabb vagy annál jobban számít a kinézet mint a pénz és minnél öregebb vagy annál jobban kerekedik felül a pénz a kinézeten

vagyis:ha nem vagy pénzes és nem sok sanszot látsz rá hogy az leszel akkor még most éld ki magad ha tudod

szerintem később is találsz valakit de nem tudsz majd még annyira sem válogatni mint most

2011. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
40%
elmondhatatlanul sz@rul, nem bírom már tovább, öngyilkos leszek
2011. szept. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim válasza:
92%

Szerintem pont úgy éljük a hétköznapunkat, mint bárki más, leszámítva a szex részét, ami nincs.

Engem egyáltalán nem feszélyez, és nem is szorongok miatta. Egy barátnőm szerint rólam tuti senki nem hinné el, hogy még az vagyok, és szerintem is sokan meglepődnének ha megtudnák.

Amikor valahol az a téma szóba kerül, hogy párkapcsolat, akkor feszengek, merthogy barátom se volt még, és ez nem olyan dolog amiről szívesen beszélek akárkivel. A szexualitásnál ez valahogy nincs így, bírom az ilyen jellegű vicces beszólásokat, és én is simán odamondok haveroknak ilyet, ha a szitu megkívánja.

A két nagyon jó barátnőm tudja hogy szűz vagyok, meg nyilván a családom is tisztában van vele.

Lehetőségem lett volna rá hogy elveszítsem, viszont én nem úgy tervez(t)em, hogy minél előbb legyek túl rajta, ráadásul bárkivel. Nekem szükségem van arra, hogy szerelmes legyek az illetőbe, és érezzem, hogy ő is szeret.


22/L

2011. szept. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim válasza:
48%
én azért jöttem ide, hogy próbáljak meg írni pár "vicces" kommentet, leszólni valakit. de elkezdtem olvasni a kommenteket, és meggondoltam magam! végül nem tettem meg, de lelkiismeretfurdalásom lett, ezért bocsánatot szeretnék kérni. =/
2011. szept. 18. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

az öngyi srácnak írtam egy privit, aki hasonlóan öngyi akar lenni írjon privit küldök neki megválltást :)


F18

2011. szept. 18. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok valaszt es az oszinteseget!


Azert az ongyilkossagon senki se gondolkozzon, annal mindig van jobb megoldas...


A kommentekbol szerintem suta tanulsagkent megallapithatjuk, hogy sosem a szuzesseg az igazi problema, es nem is az, hogy a kulso szemleloknek errol mi a velemenye, hanem az, ahogyan ezt az adott ember megeli es ahogy ehhez viszonyul...


Mindenkinek sok sikert!

2011. szept. 18. 10:17
 27/40 anonim ***** válasza:
Úgyanúgy élek mint más, de engem zavar hogy az vagyok. Munkahelyen kerülöm az ilyen témákat. Lett volna rá alkalmam hogy elveszítsem de direkt úgy csináltam mintha nem venném észre a pasi közeledését. 25 évesen szégyellem és már úgy érzem hogy ezért nem veszítem el mert cikinek érzem.
2011. szept. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

Elozo valaszolonak: hu, ilyen nekem is volt, raadasul en ugye elvileg ferfi vagyok, ugyhogy gyakorlatilag meg a kollegak is szinte elvartak, hogy fekudjek mar le azzal a lannyal, aki kinezett maganak az elozo munkahelyemen... en meg ugy tettem, mintha nem vennem eszre, kerultem, visszautasitottam. Egy ido utan mar annyira kellemetlen volt es az egesz szituacio olyan kenyelmetlen volt mindenki szamara, hogy en - reszben ezert, reszben mas okbol - ott is hagytam azt a munkahelyet.

Nehez helyzet, mert egyreszt neha szivesen elmondanam mindenkinek, hogy azert kerulom a lanyokat, azert vagyok ilyen zarkozott, mert nem vagyok elegedett magammal es akkor elejet vehetnem a hulye talalgatasoknak ("biztos meleg" es tarsaik), masreszt viszont nem akarok magyarazkodni senkinek, mert nem hiszem, hogy ez kotelessegem lenne!


Valoszinu egyebkent, hogy jocskan tulbonyolitjuk sajat magunknak ezt a helyzetet (en legalabbis biztos igy tettem mar kamaszkoromtol kezdve), lazabban kene venni, nem kellene ragorcsolni es akkor konnyebben menne magatol minden...

2011. szept. 18. 14:30
 29/40 anonim ***** válasza:
Sajnos én se tudom természetesen kezelni a nőkkel való ismerkedést. Annyira bonyolultnak tűnik nekem az egész folyamat, hogy megijedek tőle. Volt lehetőségem párszor, hogy kilábaljak ebből, de vagy én rontottam el valamit, vagy egyszerűen megfutamodtam. 23 éves vagyok, és csók se volt még.
2011. szept. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
A haverkodással nincs bajom, csak komolyabb szándékokkal nem tudok közeledni feléjük.
2011. szept. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!