Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszoneves szuzek (ha vannak...

Huszoneves szuzek (ha vannak itt ilyenek)! Ti hogyan elitek a hetkoznapjaitokat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi, hogy mennyire elitek meg teherkent a hetkoznapokban azt, hogy szuzek vagytok. Nem feszelyez titeket, nem szorongtok miatta?

Ha tarsasagban vagytok, vagy uj emberek koze kerultok (pl. uj munkahelyen), nem frusztral titeket a dolog? Probaljatok titkolni? Ha a parkapcsolat, vagy a szexualitas kerul elo temakent (mert elobb-utobb altalaban minden tarsasagban elokerul), akkor miket mondtok, hogyan kezelitek a helyzetet?

A kornyezetetekben kik es mennyien tudjak, hogy meg szuzek vagytok es hogy viszonyulnak ok ehhez?


Ha nem titok, elmondanatok azt is, hogy miert alakult ugy, hogy eddig meg nem sikerult atesni az elso szexualis elmenyeteken?


2011. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
69%

Vagy nincs elég férfias külsőd, vagy nincs elég férfias kisugárzásod.


Tudod a legnagyobb probléma, hogy ez a sok "normális" fiú mind abban a tévhitben él, hogy a lányokkal történő viselkedés legfőbb jellemzője, hogy pitizünk, mint egy pincsikutya, és ugrásra készen várjuk, mikor szeretne valamit. A lány nem ettől fogja különlegesnek érezni melletted magát.


Ellenben a te szerinted "nagyképű bunkók" csak annyiban különböznek, hogy lazábban veszik a kapcsolatot a lánnyal, nem csicskulnak be, határozottak, magabiztosak (ami szerinted a nagyképűséggel egyenlő), más lányokkal is jó kapcsolatban van, végül majd azt a bizonyos lányt választja barátnőnek. Ettől érzi majd a lány különlegesnek magát, ha majd őt választja. És a lányoknak már elég csak meglobogtatni ezt a lehetőséget, nekik már ennyi is elég, hogy a "bunkó, nagyképűt" akarják.


Hogy honnan tudom ezt? 18 éves koromig én is az első csoportba tartoztam, és szarba se vettek. Azóta már a másikba, és hogy mondjam....meg van az eredménye. És nem vagyok bunkó, vagy nagyképű, és ugyanígy néztem ki már akkor is, csak most férfiként tekintenek rám, akkor meg egy csíraként.


A nemtörődömség a hatalom illúzióját kelti. Ha egy srác szívat egy csajt, akkor a csaj azt hiszi, h ez valami akkora ember lehet, hogy mind a 10 ujjára találna nőt és ezért nem kell kedvesnek lennie ahhoz, hogy nőt szerezzen. Szóval ha semmibe nézel egy csajt, akkor 90% hogy rád izgul.

Fontos azonban megjegyezni, h csak a buta nőket vonzzák a bunkó hapsik, és mivel a mai társadalom erkölcsi és szellemi mélyrepülésben van, az emberiség - így a nők többsége is - tirpák. Van egy szűk réteg aki igazi NŐ! Őket kell megtalálni.


azért, mert a nők mindig a biztonságot keresik leendő gyermekük felneveléséhez. a biztonság illúzióját az erős ember adja. erősnek pedig a nagypofájú állat tűnik.

gondolj csak arra, hogy harc előtt az ellenfelek gyakran szokták sértegetni és leüvölteni egymás fejét, hátha az egyik megijed a zajtól és mégsem kerül tettlegességre sor.

az állatoknál is megfigyelhető ez a viselkedés. (szzarvasbőgés)

2011. szept. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Rosszfiúval járni csupa izgalom. Titokzatos, sohasem tudhatod, mire hogyan reagál, és ez a bizonytalanság állandó forrásban tartja a kapcsolatotokat. Van, aki amiatt vonzódik hozzá, hogy "majd ő megjavítja", van, aki szimplán maga is rossz kislány, és elképzelni se tudja az életét egy jófiú mellett. Mivel alapjáraton nem épp kedveskedő típus, minden apró figyelmességnek sokszorosan tudsz majd örülni mellette, hisz mind annak a jele lesz, hogy megkülönböztetett szereped van az életében. Mivel határozott és magával ragadó egyéniség, mindenki téged irigyel majd titkon, amiért kezedben tartod egy szilaj vadló gyeplőjét.
2011. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyet is értenék az álláspontoddal 51%os, csak én például hihetetlenül sok ,,búzacsírát" látok egészen jó csajjal kézen fogva. Ha nem is pincsiznek, de ki nem nézem belőlük, hogy szembe szállnának bárkivel is.
2011. szept. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

51%-os valaszolo: szo sincs errol, hogy ezeket gondolnam (marmint erre a "jofiu/rosszfiu" dologra celzok, mert alapvetoen mindenki megtalalhatja a maga kozeget, amin belul part is tud maganak talalni, fuggetlenul attol, hogy "rendes", vagy "rosszfiu" az illeto)! Meg egyebkent is kicsit leegyszerusitesnek tartom, amikor az embereket ebbe a ket kategoriaba soroljuk be, ennel azert altalaban mindenki osszetettebb szemelyiseg...


Sajnos nalam ennel joval bonyolultabb a helyzet, mert meg szamomra is meglepoen sokszor lehetett volna baratnom, vagy akar csak egyejszakas kalandom, csak egyszer sem mertem belemenni... ott kezdodott az egesz, hogy nem voltam/vagyok megelegedve a ferfiassagom meretevel es ezert nem is ereztem magam elegge ferfinak! Tul kicsinek gondoltam es ez az egesz kamaszkoromra ranyomta a belyeget: hiaba szeretett belem egy lany, nem mertem vele osszejonni, mert feltem, hogy csalodast okozok, hogy kinevet a meret miatt, vagy majd elmondja mindenkinek, hogy nekem mekkora es akkor mindenki azon fog csamcsogni!

Gyakorlatilag igy csajozas, ismerkedes szempontjabol el is rontottam az egesz fiatalkoromat.

Most viszont ott tartok a huszas eveim kozepen, hogy a folyamatos elegedetlenseg melle meg tapasztalatlan is vagyok, nem estem at a ferfiva valas egyik fontos merfoldkoven, egyfajta ordogi korbe kerultem, mert igy meg jobban elzarkozok a lanyok es az ismerkedes, tarsasagi elet elol!

Nem igazan tudom, hogy lehetne ebbol kilepni, mert tul erosnek erzem a kamaszkortol kezdve berogzult gatlasaimat es szegyellossegemet, emiatt pedig nehezen nyilok meg, vagy illeszkedek be uj tarsasagokba, hisz elore felek, hogy egyszer elokerulhet a parkapcsolati tema, vagy a szexualitas es akkor nem fogom tudni, hogyan vagjam ki magam es ugy erzem, titkoloznom kell... azt viszont sajnos mindenki megerzi, hogy "ezzel a sraccal valami nem oke"!

2011. szept. 18. 18:48
 35/40 anonim válasza:
xD a tanárom 64 éves és még mindig szűz !
2011. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Szerintem is magánügy, de a mai VV világban nem lehet intim dolga az embernek. Sok dolog van, ami elvileg csak két emberre tartozik, de mégis egy ország tud róla.(sztárok)


Igazából magadban kell tisztázni, hogy neked ciki -e én vagy kitérek a válasz elől vagy próbálom egy poénnal elütni.

Így, közelebb a harminchoz, inkább a magányt érzem.Néha jó lenne valakivel egy értelmes szót váltani, elmenni színházba, sétálni a Duna parton. S nem utolsó sorban, egykor majd gyermeket is szeretnék.


De ha rágörcsölsz a témára, akkor még úgy sem fog összejönni semmi. ALakítsd az életedet, s minden kialakul.


28L

2011. szept. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:

pár honap mulva 20 leszek, en is szuz vagyok, az ok teljesen egyszerű- a vallás miatt, illetve, csak a férjemmel szeretném elveszteni.

ez a fő oka, de talán az is benne van, hogy nem tudok normális kapcsolatokat kialakítani a férfiakkal.


19L

2011. okt. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Hogy hogy élem a hétköznapjaimat? Mint bárki más, legfeljebb azzal a kivétellel, hogy nem élek szexuális életet. Ha megkérdezik van-e barátom, megmondom, hogy nincs és kész.

A többiről pedig ne faggasanak, mert senkinek semmi köze ahhoz, hogy szűz vagyok-e még vagy sem - mindenkinek a magánügye. Nálunk a baráti társaságban pl. nem téma, hogy ki kivel mit csinál, ha valaki elmondja akkor elmondja, ha nem, nem. Még a legjobb barátnőimmel sem beszélünk egymás szexuális életéreől, azt persze szoktunk tudni egymásról, ha van valakinek barátja. :)

Olyan társaságba pedig nem járok, ahol az a fő téma, hogy ki milyen pózban meg hányszor tolta... különben pedig tapintatlanságnak tartom ezeket a kérdezősködéseket. Soha eszembe nem jutna, hogy a másikat a szexuális életéről faggassam. Sem arról, hogy hány párkapcsolata volt eddig.


Azért alakult így, mert nem voltam még viszonzottan szerelmes. Érzelem nélküli bohóckodásokba pedig nem megyek bele. Tehernek nem érzem azt, hogy szűz vagyok. Ha valaki emiatt ferdén néz rám, akkor azzal a lendülettel el is mehet. Majd a szerelmemmel szexelek, aki elfogad olyannak, amilyen vagyok, ilyen egyszerű. Nem szégyenlem és nem is fogom soha, inkább megvárom, amíg kialakul egy komoly és stabil párkapcsolatom. 21L

2012. szept. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 Béca ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem teher. Már én is 20 felett vagyok, és nem értem miért kellene ezt szégyellni. Én azzal a lánnyal szeretném elveszíteni akibe szerelmes vagyok.
2012. okt. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Jézusom! Nem ezen kéne minden nap agyalnotok hanem azon hogy moit kurtatok el eddig és min kéne változtatnotok. Nemhiszem hogy a bénaságod miatt nem jött még össze mert ma már nekik is megy. Szóval szerintem ronda vagy ,változtass a külsődön.
2013. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!