Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszoneves szuzek (ha vannak...

Huszoneves szuzek (ha vannak itt ilyenek)! Ti hogyan elitek a hetkoznapjaitokat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi, hogy mennyire elitek meg teherkent a hetkoznapokban azt, hogy szuzek vagytok. Nem feszelyez titeket, nem szorongtok miatta?

Ha tarsasagban vagytok, vagy uj emberek koze kerultok (pl. uj munkahelyen), nem frusztral titeket a dolog? Probaljatok titkolni? Ha a parkapcsolat, vagy a szexualitas kerul elo temakent (mert elobb-utobb altalaban minden tarsasagban elokerul), akkor miket mondtok, hogyan kezelitek a helyzetet?

A kornyezetetekben kik es mennyien tudjak, hogy meg szuzek vagytok es hogy viszonyulnak ok ehhez?


Ha nem titok, elmondanatok azt is, hogy miert alakult ugy, hogy eddig meg nem sikerult atesni az elso szexualis elmenyeteken?


2011. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez nem minden esetben igaz, bár tény, hogy elég kirívó eset vagy. De le is tagadhatod, miért kellene mindenáron tudnia az adott nőnek? Max. annyit mondasz, hogy már elég rég voltál utoljára nővel, így legyen elnéző...
2011. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
72%

Öngyilkos jelölt úr!

Annyit kell tenned, hogy nem mondod el hamar a múltadat, míg ki nem alakult vmi komoly.

Vagy ködösíts, hogy nem volt részed semmi komolyban (ez igaz is).

Ha más nem, akkor a pénztárcádat vesd be, és vegyél egy menetet, és azt már elmondhatod, mint múltat. De legjobb az első amit mondtam, ha nem ordítod senkinek se az arcába.

2011. szept. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
92%

már nem vagyok szüz, de voltam huszonévesen is, 2 egész évig még. szóval engem nem zavart, éltem mint bárki más, persze a szexet leszámitva. ha szóbakerült megmondtam hogy nemvolt még nőm, vagy amikor már volt, hogy még nem feküdtünk le. ennyi. ezen aztán lehet szörnyülködni, aki emiatt lenéz, azt én mégjobban lenézem, mert ha ennyire futja az értelméből, hogy valakit ezért lenéz, akkor azzal nem érdemes további kommunikációt folytatni, mert gyökér állat... különben meg senki nem nézett le ezér... szerencsére ennél a szintnél komolyabb emberek között mozgok egyetemen. még akkor is ha már kb mindenkinek volt nője akkor/addigra. de ettől még nem néztek le. ennyi... egy utolsó putriban vagy szakképzőben valsz ultragáz lett volna, de az nem is az én stilusom...


ja és azért alakult úgy, mert nem találtam rá addig arra a lányra akivel kölcsönös érdeklődést mutattunk volna egymás iránt. pusztán a dugásér meg nem szedtem fel csajokat. érzelmek nélkül szexelni különben is annyi mint egy élethűre sikerült eszközzel maszturbálni.

2011. szept. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
66%
kezdem én is rohadtul unni ezeket a hülye kérdéseket. még eddig egy munkahelyen se fordult elő az, hogy a kollégák a szexuális életemről kérdezősködtek volna. de anno a középiskolában se, az egyetemen se. mi az, hogy hogy éli az életét? pont úgy,mint a többi ember. anyám, ekkora hülyeségeket.
2011. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Akkor ugy tunik, hogy csak en csoppenek bele olyan tarsasagokba es olyan kozegbe, ahol nem nagyon tisztelik az ember intim szferajat, mert bizony meg a regi osztalytarsaim - akiket tizenakarhany eve ismerek - is eloszeretettel poenkodnak szexualis jellegu temakkal es olykor elofordul, hogy en vagyok a viccek celpontja, mert erzik rajtam, hogy szamomra ez a tema eleg kenyes es nem nagyon tudom kezelni az ilyen szituaciokat, ami jo humorforras lehet adott esetben.

Kozben pedig semmi kedvem nincs es ugy erzem, nem is kotelessegem magyarazkodni senkinek, hogy miert alakult ugy az eletem, hogy, bar atleptem mar a huszas eveim masodik felebe, eddig meg egyszer sem volt baratnom es nem is lattak soha csajozni, ismerkedni!


En sajnos abszolut teherkent elem meg a szuzesseget, ami hatraltat, nem engedi kiteljesedni a szemelyisegem, mert elmaradt egy fontos fordulopont, ami a kamaszkorbol a felnottkorba vezet at es hatranyban erzem magam a tobbiekhez kepest, akik mar reg tul vannak ezen, a szex es szexualitas szamukra termeszetes, mig en stresszhelyzetkent, nyomaszto problemakent gondolok ra (ami nyilvan mar az en butasagom, ezt nem vitatom)!


Ezert batorkodtam feltenni itt a kerdeseimet, hatha kiderul, hogy masok hogyan viszonyulnak ehhez, hogyan elik meg a hetkoznapokban, es esetleg tudok okulni belole...

De ha valakinek megzavartam a nyugalmat a kerdessel, attol elnezest kerek!

2011. szept. 15. 23:26
 16/40 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk főiskolán már nem igazán jellemző, hogy az embert a szexuális életével piszkálják, ellenben középsuliban megkaptam a magamét alaposan. Én is úgy érzem, hogy hátráltat a tény, hogy nem volt még senkim, ugyanis rengeteget pörög az agyam rajta. Ember legyen a talpán, aki meg tud így nyílni rendesen mások előtt. Sokat agyaltam már prostituált segítségén, de a nőkkel való társalgásban nem fog előrevinni.
2011. szept. 16. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
63%
akkor mondd az, hogy túl vagy rajta. ennyi. nem kell mindenkinek mindent tudnia. amúgy, én is 25 voltam, már rég "felnőtt". illetve, az első rendesnél annyi, ok, előtte 22 évesen volt petting, de a rendes 25 évesen történt.
2011. szept. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

hát én lessan 25 éves leszek ebben az állapotban.

Miért?nem azért hogy panaszkodjak de mindig volt nagyobb problémám annál hogy a nőket hajkurásszam.Leszögezném hogy nem azért olyan fizimiskájú vagyok mint akiket a valóvalág beharangozóban látni szűz kategóriában.szerintem rólam nem tudják hogy az vagyok.ha sejtik is,nem merik megkérdezni a frankót. mint mondtam nem kezdeményzgettem eddig,annyira meg mégsem vagyok jóképű hogy maguktól ugorjanak a nyakamba. hogy miért nem lépek?rosszul viselném a kikosarazást.dehogy egyszer muszáj lesz?aha de még nem sürget senki

2011. szept. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:

Én sajnos nem saját hibámból vagyok szűz. Igaz 19 vagyok de mindjárt 20. Fiu vagyok. Már többen is próbálkoztak vagy adták le a jeleleket nagy meglepődésemre. Nem mondom, hogy nagyon sok de kb 5 lány volt aki össze akart volna velem jönni. Én nem kezdeményeztem soha sem mert sajnos nem lehetett. Pedig nagyon tetszettek a lányok is akármennyire is akartam sajnos nem lehetett. Szégyen ide vagy oda de sajnos az egésznek a [PÉNZ] az oka. Sajnos nem valami jó körülmények között élek. A lakás sem az az igazi feljöhet bárki stílusú sajnos. Éhen nem halok és internetre meg egy alapgépre is telik meg ruhákra hogy a látszatra legalább adjak. A tanulmányi ösztöndíjamból meg a szüleimből. De sajnos előbbre lépni nemtudok. Eléggé visszahúzódó lettem, már nem nagyon járok sehova sem. Eléggé rossz ez így, hogy minden nap szembesülök ezzel. Akár meglátok egy jó csajt az utcán vagy a TV-ben. Néha már teljesen úgy vagyok vele hogy felesleges az élet, mert semmi nincs benne amiért érdemes élni. Elég nehéz így pénz nélkül és eggyátalán egy alap normál élet megléte nélkül célt és terveket kitűzni. Sokmindenről le kellett mondanom. Sajnos nagy igazság hogy a pénz az egy ALAP. Nem gazdagságról beszélek vagy jóbbmódúságról hanem egy alap, normál életről és lakásról. Ami nekem nincs meg. A másik meg, hogy melyik lány akarna nyomorban élni? Ha lány lennék én sem akarnék. Nagyon jól tudom ezt én is és éppen ezért nem kezdeményezek senkivel sem kapcsolatot, mert a "barátnőmnek" nem ilyen életet szeretnék. Barátaim sincsenek nagyon csak akiket a suliból ismerek. Haverom van de az meg nem olyan. Hívtak több helyre is de sose mentem, pénzhiány és a bezárkozottságom miatt. Van egy nővérem. Ő neki sose voltak gondjai párkapcsolati téren. Mindig jobb módu pasiai voltak. Nem gazdagok! De az alapok megvoltak mindig, talán kicsit több is. Jelenleg is párkapcsolatban él és a barátjánál lakik és teljesen normális élete van. Egy lánynál ez eggyátalán nem számít hogy mennyi pénze van. Nyilván a férfi aki azért dominál ilyen téren, de ezt mindenki tudja. Szval én már most nem sokáig birom mert már nagyon vágyok egy lányra. Ez benne van a férfi génjeibe. De mégis tudom hogy mi a helyzet és így nem lehet. :(.

Hát tömören ennyi lenne. Még bővebben is leírhattam volna de szerintem így is elég lessz elolvasni. Neked további sok sikert.

2011. szept. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Ugyan úgy élek,mint bárki más.Felkelek,elmegyek dolgozni,hazajövök,pihenek.Szórakozni nem járok,a régi ismerőseim már kapcsolatban élnek,gyereket nevelnek.A lakóhelyemen nem is akad olyan hely,ahova elmennék.Ha középsuliban kérdezték,én azt mondtam,hogy magánügy.Békén hagytak vele.Nem zavar,és nem akarom elveszíteni.A környezetemben anyum tudja,öcsém,és a legjobb barátnőm.Más meg ne üsse bele az orrát.Az én esetemben azért nem történt meg a dolog,mert mindig volt jobb dolgom,a férfiak pedig nagyobbrészt egy idő után idegesítenek.Pedig lett volna rá alkalmam.De azért nem vagyok leszbi.Petting már volt az életemben,de az is nagyon kínos volt.Nem érte meg.Ha ilyen a társaságod,inkább hagyd ott őket.Azok nem igazi barátok,akik ezért lenéznek.24/N
2011. szept. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!