Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves férfi vagyok és még...

25 éves férfi vagyok és még szűz. Szerintetek ez nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Csak egy lányra vágyok és nem akarok összefeküdni fűvel-fával. Szerintetek égő a felfogásom?
2013. jan. 25. 01:00
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

"csak azt felejted el,hogy egy nő akkor lesz szerelmes,ha elélvez veled,ha rendesen megdugod.

ha ez megvan,akkor elnézi a legnagyobb szemétségedtől kezdve a legnagyobb hibádig. "


Szerintem meg nagyon hülye elgondolása van egyes férfiaknak a nőkről, és ezért csodálkoznak, mért nem értenek meg minket. Kérdező: szerintem nem gáz.


Egy nő

2013. jan. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim válasza:
76%
Ez annyira hülyeség amiket írtok, de ne mondjátok már, hogy nektek nem fontos a szex. Hiába szerelmes valaki, ha a szex rossz...A kémia akkor nem fog passzolni. Hozzátartozik ez is. Elhiszem, hogy egy pasi könnyen rávágja, h jó a szex, mert ti egy görögdinnyében is elmentek. Gondolom te sem önszántadból maradtál szűz. Mellesleg jobb ha fiatalon kiéled magad és nem 40 évesen jössz rá a család mellett, hogy még csajoznál.
2013. jan. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 A kérdező kommentje:

"te sem önszántadból maradtál"


De. Keresem az igazit, de időm eddig nem engedte az ismerkedést és futókalandok nem érdekeltek. Már van időm ismerkedni és jelenleg is ezt teszem, de csak egy nővel szeretném kiélni magam.:)

2013. jan. 25. 01:22
 14/57 anonim ***** válasza:
75%

"csak azt felejted el,hogy egy nő akkor lesz szerelmes,ha elélvez veled,ha rendesen megdugod.

ha ez megvan,akkor elnézi a legnagyobb szemétségedtől kezdve a legnagyobb hibádig."


Első felében van valami, a másodikban már kevésbé.

Ha teljesítesz az ágyban, tényleg meg fog becsülni. De a mai nők többsége jól ismeri a testét, és imádják ezeket az aranyos, "szégyellős" kisfiúkat. A srácnak nem kell nagy tudomány. Elég jól kinézni, állni a farkának, meg követni amit a nő "tanít" neki.

Látom, hogy 30-as, 40-es szexmesterek, lepedőakrobaták vannak ilyenekre lecserélve.

2013. jan. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:

Az itt író hölgyeknek is igaza van. Szerethet attól a nő, mert jó vagy az ágyban. De lehetsz jó számára attól, hogy szeret. Ha kedvel, beléd szeretett, tetszel neki akkor eleve könnyebben rád izgul, ergo nagyobb eséllyel lesz orgazmusa. Ráadásul nem nagy tudomány.

Komolyan írom: orálozni mindenki tud valahogy, ha a szerszám cserben hagyná.

2013. jan. 25. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:

"akkor elnézi a legnagyobb szemétségedtől kezdve a legnagyobb hibádig"


Ja ez nem igaz. Az előbb kihagytam

Viccelsz? Egy olyan világban, ahol kb. a férfiak 90%-a arra hajt, hogy megfeleljen az ágyban a nőknek?

2013. jan. 25. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 anonim ***** válasza:
Nem égő, nem ez határozza meg a jellemed és azt, hogy milyen ember vagy. Ne aggódj, majd ráakad valaki a Te horgodra is. :)
2013. jan. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/57 anonim ***** válasza:
Nem szégyen egyáltalán, pontosan az a szégyen, aki nem meri felvállalni önmagát és még a párjának is hazudik etéren. Nem mellesleg nem te vagy az egyetlen, aki így gondolkodik.
2013. jan. 25. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim ***** válasza:
10%
Ugyan már, nem kell vígasztalni, legyetek csak őszinték. Most már alig van esélye rendes kapcsolat kialakítására, mert nem 15-16 éves korában kezdte el űzni az ipart.
2013. jan. 25. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim ***** válasza:

Ez olyan minthogy 25 éves vagyok és még nem voltam sosem strandon.


Nem gáz csak k-ngy hülyeség volt kihagyni eddig is!


A fűvel fával egy férreértelmezés.


Senki nem akar lefeküdni úgy fűvel-fával h azok nem tetszenek, nem vonzóak. De mindenki le akar úgy feküdni fűvel-fával hogy azok a partnerek mind vonzóak értelmesek értékesek egyediek, van bizalom kölcsönösség tisztelet, vágy stb. Szóval amiről csak elképzelésed van arról ne mondj ítéletet!

30F

2013. jan. 25. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!