Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves férfi vagyok és még...

25 éves férfi vagyok és még szűz. Szerintetek ez nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Csak egy lányra vágyok és nem akarok összefeküdni fűvel-fával. Szerintetek égő a felfogásom?
2013. jan. 25. 01:00
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
*nemi
2013. jan. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 A kérdező kommentje:
30-as bocs, de nem érzem ezt. Azért köszönöm a válaszod, de nincs igazad.
2013. jan. 25. 13:47
 33/57 anonim ***** válasza:
Tudod az a baj a felfogásoddal, hogy kicsit rózsaszín cukormázas. 25 éves korodra illene már lejjebb adni az idealizmusból. A "nagy Ő" nem létezik, kezdjük ott. Szóval ha az ún. "ideálisra" vársz, akkor szüzen fogsz meghalni, ezt garantálom. Nincs "igazi". Hús-vér emberek vannak, kisebb-nagyobb hibákkal és valamelyikkel működik a vonzalom, valamelyikkel nem. Ha a tökéletesre vársz, örökre szűz maradsz. Szóval igen, mondhatjuk, hogy a felfogásoddal van baj.
2013. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 A kérdező kommentje:
Akkor szüzen halok meg, de nem jövök össze olyannal, akit nem szeretek, mert semmi értelme.
2013. jan. 25. 14:16
 35/57 anonim ***** válasza:
Nem vagy te aszexuális??
2013. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:
Utána kellett néznem a szó jelentésének, de nem vagyok az.:)
2013. jan. 25. 14:33
 37/57 anonim válasza:
szerintem terhes vagy
2013. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim ***** válasza:

Hát mind a kérdezővel, mint a vele "vitázóval" egyet tudok érteni félig-meddig. A tökéletesre tényleg kár várni, főleg ha egy elképzelt, idealizált kép.


De a számunkra tökéletesre érdemes.


És ez azt jelenti, hogy nem jövünk csak úgy össze bárkivel, ha nem érezzük a vonzalmat iránta. Ilyenkor is láthatjuk a hibáit, láthatjuk, hogy nem egy filmvászonról előlépett porcelánbaba, de igenis ezzel együtt szeretjük és nekünk Ő kell.

Jó esetben pedig nem csak egy, hanem egyenesen több ilyen potenciális személy van, akivel el tudjuk képzelni, csak meg kell találnunk... legalább egyiküket. :))

2013. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
Akkor is furcsa. Az nem ha valaki nem fekszik össze fűvel-fával, a felfogás jó, de az hogy valaki nem talál egy embert sem, akiről legalábbis azt hiszi hogy az igaz, 10 év alatt. Na az furcsa.
2013. jan. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
Talán mással volt elfoglalva. Én is későn érő típus vagyok(voltam). Mondjuk én a szüzességem viszonylag hamar elvesztettem, érzelmileg értem. De most már ezzel sincs semmi gond. De emlékszem, régen marhára nem tulajdonítottam semmiféle jelentőséget az egész "szerelem" dolognak.
2013. jan. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!