Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves férfi vagyok és még...

25 éves férfi vagyok és még szűz. Szerintetek ez nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Csak egy lányra vágyok és nem akarok összefeküdni fűvel-fával. Szerintetek égő a felfogásom?
2013. jan. 25. 01:00
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem szégyen, de neked valami komoly problémád lehet a másik nemmel való kapcsolatteremtéssel. Nem normális dolog, hogy ennyi idős korodra nem tudtál olyan jellegű kapcsolatot kialakítani nővel, amiben helyet kaphatott volna az intimitás. Most jönnek itt azzal, hogy legalább nem dugtál fűvel-fával. Nem, nem is erről van szó, hanem erről a kapcsolatteremtési-kialakítási defektusodról. Bocsi, ha nem tetszett, de ez a véleményem.
2013. jan. 25. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 A kérdező kommentje:
A kapcsolatteremtéssel soha nem volt gondom. Volt, hogy nyomult rám egy lány és többet akart barátságnál, de én elutasítottam, mert nem tetszett és nem akartam kihasználni, hogy csak szexre kell és utána lekoptatom. Lehettem volna sz.mét és akkor már nem lennék szűz, de szerintem nem lennék sokkal előrébb.
2013. jan. 25. 02:45
 23/57 anonim ***** válasza:

az utóbbi mondatból ítélve az a szemlélet nem szégyen. inkább csak több bajt okoz, ha valaki igényesebb, mert manapság a "nők" nagyon minőségtelenek.


és hidd el, sajnos tényleg van sok olyan lány, mint amit az első oldalon mondtak, hogy elvárja a tökéletes szexet, megjegyzem úgy, hogy a saját testét sem ismeri, de ha szeret téged, legalább megjátssza az orgazmust.

szomorú de sokan még a szerelem és a dugásvágy közt se tudnak különbséget tenni.

szerintem azért a lányok többségének ez nem igazán tetszik, ha bejelented, még a szűz lányok is egy orgazmusdoktorral akarják elveszíteni. rohadt nehezen fogsz találni olyan lányt aki elfogadja, de olyat még nehezebb lesz, aki nem a külsődért marad veled.

2013. jan. 25. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak van igaza és abban is van igazság, amit Kedves ember írt, jó pár nőre igaz, attól, h nem volt még részetek ilyenben...hát szar már nektek:D

Ez az "idős nők szeretik betanítani a szűz fiúkat" meg már mindennek a teteje, persze külön erre mennek nem?

Volt már itt dolga valakinek egyáltalán 25 év körüli nővel, ha már ilyen marhaságokat állít?

2013. jan. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Alapvetően azt írnám, mint a 21-es. De olvasva a kommentedet inkább azt tartom furcsának, hogy senki soha nem tetszett meg annyira. Nem gáz, inkább furcsa, nekem nem tűnik normálisnak hogy 10 év alatt, (mert kb 15 éves korodtól vonzódsz szexelhetnél) egyetlen lány sem fogott meg annyira hogy akarj tőle valamit.
2013. jan. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Hát akkor szégyen ha annak érzed.

Én 26 évesen vagyok még szűz, de azért, mert eddig még senkinek sem jöttem be. Ez azért picivel rosszabb annál, mint a te eseted.

2013. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

Több 20-25-30 körüli nőt ismerek, akik szépek, csinosak és jelenlegi barátjuk a szüzességét velük vesztette el, vagy több szűz barátjuk is volt már.

Igen, 30-on felül meg már igen sokan pont erre mennek. Vagy 30 körül.

Egy olyan korú nő jó esetben még elég fiatalos, lehet jó teste, ismeri a testét. De gyakran keresi a fiatalságot vagy a tapasztalatlan férfiakat. Már kialakult szexuális szokási vannak, amihez szívesen alkalmazkodik egy tapasztalt férfi is, de gyakran macerásabb, mert a tapasztalt férfi jobban irányítani akar, néha el van szállva magától, azt hiszi egy 20 évessel van és ő majd megmondja, megmutatja a tutit (hogy mi a jó a nőnek). Egy szűz srác meg csinálja, amit kérnek tőle, örül és hálás.

Erről több 30-35 körüli hölgy is beszámolt nekem.

2013. jan. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
Szerintem add fel, mert az esélyed nulla. Tudom, mert tapasztalatból beszélek.
2013. jan. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:

25 év még nem kor. Bár vannak olyanok, akiknek tényleg 0 az esélyük ebben a korban, ahogy előtte is annyi volt (vagy nem, csak időközben megkeseredtek) és később is ennyi lesz.


Például írnak itt az oldalon olyanok, akik már végképp megutálták a nőket, minden szavukból süt a gyűlölet. Persze, magukra is haragszanak. És teljesen el vannak tévedve azzal, hogy "minden nő az öreg/kopasz/kigyúrt/milliomos/mackós/páva, stb. pasikra bukik!"

Persze mi az első dolga, ha megismer egy kedves, normális fiatal lányt? Rögtön elkezdi neki szidni a többit.


Néha rajta vesz elégtételt. Persze gyakran bóknak álcázva: "te kivétel vagy! de a többi nő! Fúj!"


Ti szívesen összejönnétek egy nővel, aki egész nap szapulja, lenézi, megalázza a férfiakat, szóban?


De a kérdezőnél nem tapasztaltam se ezt, se a másik, ezzel összefüggő hátráltató dolgot:

A nyitottság, közeledés hiányát.

2013. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor arról van szó, hogy simán érzelmi nulla vagy. Nem hiszem el, hogy ne lett volna olyan lány, akire komolyan vágytál volna testileg-lelkileg és fordítva. Ez nem a fűvel-fával dugás kategória, hanem ez lenne a normális. És szerintem baromira nem egészséges dolog, hogy nem éreztél még soha ilyet. Most kiabálsz itt az erkölcs meg a nem akarom kihasználni a nőket platformjáról, de ne haragudj, ez önáltatás: egészséges férfi egyszerűen nem így működik, hogy egészséges bemi késztetés ellenére hosszú évekig kivár az igazira. Vagy alacsony a tesztoszteron szinted vagy érzelmileg vagy defektes. Szóval valami nem kóser, de nagyon nem.... bocs.
2013. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!