Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves férfi vagyok és még...

25 éves férfi vagyok és még szűz. Szerintetek ez nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Csak egy lányra vágyok és nem akarok összefeküdni fűvel-fával. Szerintetek égő a felfogásom?
2013. jan. 25. 01:00
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:
A suli és a munka elvette minden időmet. Naponta több órát ingáztam a suli és az otthonom között hosszú éveken keresztül utána pedig külföldön vállaltam munkát. Aztán hazajöttem és most tatok itt, közben 25 lettem.
2013. jan. 25. 18:21
 42/57 A kérdező kommentje:
*tartok (sz@r a billentyűzet)
2013. jan. 25. 18:22
 43/57 anonim ***** válasza:

Én alapból jóhiszemű vagyok, ezért nem látok ebben sem akkora problémát. Meg aztán, könnyen felismerem, ha "belül" van a gond. Rejtett homoszexualitás, valami gáz a szexualitással, önértékelési zavar, ebből kifolyólag nőgyűlölet, hárítás, kivetítés.


Néha elég a kérdést elolvasnom meg pár választ a kérdezőtől. Nálad nem tapasztalom ezt.


Érthető amit írsz. Talán tényleg nem teng túl a tesztoszteron benned (ami nem feltétlenül akkor baj, sok ember van, ilyenek, sőt, sok nagy tudós, filozófus meg se nősült, nem is nagyon csajozott).


Ma kitolódott az "iskoláskor" is.

Persze, többszempontú a dolog. Amit leírsz, segítheti is, de hátráltathatja is a "pártalálást".

Mert van aki a tanulásra összpontosít, míg mások az egyetemi bulizásokra, szexuális kalandokra, hisz ott vannak a lányokkal gyakorlatilag összezárva...

2013. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:
A szexhez nem kell feltétlenül szerelem. Ne mond már nekem, hogy sosem hiányzott a testiség. Amíg vársz a nagy őre nyugodtan "gyakorolhatsz". Ez nem kihasználás, hiszem ha a csajnak nem ígérsz semmit ,akkor eléggé kölcsönös a helyzet. Szerintem téged nem izgat a szex és pont.
2013. jan. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:
A szex érzelmek nélkül nem motivál ez tény.
2013. jan. 26. 02:01
 46/57 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy gyakorlott legyen, minimum 100 ezret kellene prostituáltra költenie. Komolyan nem tudom, hogy 25 évesen találhat-e még olyan nőt normális úton, aki adna esélyt neki.
2013. jan. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:

ma 08:20


Ilyeneket olvasván mindig megkérdőjelezem, hogy vajon ugyanabban a dimenzióban élek-e, mint itt sokan mások. Felfordul a gyomrom attól, ahogy sokan vélekednek erről az egészről. Ha szerelem van, érzelmek vannak MINDKÉT fél részéről, akkor nem lehet rossz a szex, legfeljebb ügyetlen az elején, abba pedig bele lehet jönni. Aki ráadásul még szereti is a párját az nem fog ilyesmin fennakadni. Mégis mihez kéne ezért prostin gyakorolni? Annyira nevetséges... Mintha azt sem tudnák ma már sokan, mit jelent valakit igazán szeretni és nem csak azért vele lenni, mert... a szaporodási ösztöneid éppen úgy kívánják.

(nő vagyok)

2013. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Egyetértek utolsó. És amikor szüzek vesztik el együtt? Sok lány beszámol róla mégis, hogy már első alkalommal orgazmusa van. Mert szeretik egymást, mert a fiú igyekszik, örömet akar okozni, stb. És mert megvan bennük a szeretetből adódó kölcsönös elfogadás.
2013. jan. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek, és én sem értem ezt a direkt drasztikus hozzáállást.
2013. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

"Ahhoz, hogy gyakorlott legyen, minimum 100 ezret kellene prostituáltra költenie."


Mért fontos az, hogy gyakorlott legyek? Mi van akkor ha kifogok egy szűz lányt, akinek szintén nincs gyakorlata? Nem jobb együtt megtanulni? Prostikhoz nem megyek az egyszer biztos.:)

2013. jan. 26. 15:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!