Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
A kérdező szavazást indított:
Általában a csajok csinálják jobban.
Egyformán jó, ha a másik érti a dolgát.
A pasiknak valahogy több érzéke van ehhez......
258 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/115 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez nem érzék kérdése, hanem akarás kérdése. Az pedig nagy átlagban szerintem a pasiknál van meg jobban. Nekem eddig az a tapasztalatom, hogy a csajok ezt maguktól nem szeretik annyira csinálni. Bi pasiknál viszont sokan kifejezetten keresik a lehetőségét.
2021. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/115 anonim ***** válasza:
98%

Nem tudom, mert pasik terén még sajnos nagyon kevés a tapasztalatom (összesen 2 volt aki leszopott), csajban volt pár aki nagyon jó volt, szóval szerintem nem feltétlenül attól függ, pasi vagy csaj csinálja.

Egyrészt ahogy elottem írták, hozzáállás kérdése is, meg persze ki hogy szereti? Ami nekem nem jó, lehet másnak meg az a tökéletes és fordítva.

2021. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/115 anonim ***** válasza:
91%
Én jobban élveztem ha pasi szopott, mert ahogy az első kommentelő is írja, ők önakaratukból, nagyobb odaszánással szopnak.
2021. jún. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/115 anonim ***** válasza:
97%
Hát átlagban a pasik jobbak benne tapasztalatom szerint. Ugyanakkor a legjobb élméynem csajtól van. A lelkem is kiszívta belőlem :D
2021. jún. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/115 anonim ***** válasza:
90%
A pasik egyértelműen.Nem hisztiznek,nyelik és nem rohannak rögtön fogat mosni.
2021. jún. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/115 anonim ***** válasza:
91%

“ odaszánással ” ? :D


Amúgy engem is srác szopott le eddig a legjobban :)

2021. júl. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/115 anonim ***** válasza:
92%
nekem is srác csinálja jobban.
2021. júl. 1. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/115 anonim ***** válasza:
89%
aki a pasikra szavaz, az írhat nekem, 20 éves srác vagyok, és érdekelne milyen egy fiút szopni:D
2021. júl. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/115 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem ez nem függ a nemektől. Azt gondolom és tapasztaltam is,hogy az szopik jól,aki figyel a másikra. Figyeli a reakcióit,a rezzenéseit...

Ha valaki ezt meg tudja és akarja tenni,az tud jól szopni.

De ez a szexre általában is igaz.

Én azt élvezem,ha a partnerem nagyon élvezi amit csinálok neki. Ez néha nekem még jobb és fontosabb,mint a saját kielégülésem.

Volt hasonló partnerem mindkét nemből és mind fenomenális volt.

Sajnos a bi részt már rég nélkülözöm.

2021. júl. 18. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/115 anonim ***** válasza:
94%

bi srác vagyok.

a fiuk jobban csinálják, viszont kissebb fütyit én is szivesen szopnék ha lenne valaki.

2021. júl. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!