Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
 71/115 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint nem a partner neme hordozza hanem az, hogy mennyire jon be illetve mennyire odaadassal csinalja. Engem szoptak fiuk es lanyok is, jol is es rosszul is.
2022. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/115 anonim ***** válasza:
85%
Nekem volt 2 bizex pasim is, mind2 azt mondta, hogy én jobban szopok mint bármelyik pasi. 28N
2022. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/115 anonim ***** válasza:
94%
Mertek volna mást mondani xD
2022. jún. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/115 anonim ***** válasza:
96%

Húsz éven át voltam együtt egy nővel, aki nem tetszett, mert csúnya volt, csak nyalástól tudott elmenni, de utána minden este (vagy ha lehetett, többször is egy nap) úgy szopott le, hogy annál jobban nem lehet. Mindent pontosan tudott, hogyan a legjobb, félszóból is értette, mit szeretnék, kiszívott belőlem minden cseppet.

Egyetlen más nőm se tudta utána csinálni, pedig akarták, elmagyaráztam, igyekeztek, de hiába.

Bocsánat, hogy beleszóltam, csak nőkkel voltam együtt, és ez már így is marad.

2022. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/115 anonim ***** válasza:
73%

Pasik. Nekik is van. Tudják mit szeretnek azt adják. Van fantáziájuk azt ki is élik ha szabad.


A legrosszabat csajtol kaptam.

2022. aug. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/115 Tiboo92 ***** válasza:
94%
Én azt figyeltem meg, hogy akinek vastagabb szája van az személy szerint nekem sokkal jobb élmény! Egyszer nemrégiben volt alkalmam kiprobalni hogy egy fiú hogy csinálja és azért erezhetően tényleg sokkal jobb!
2022. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/115 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy jobban csinálja egy srác😉
2022. aug. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/115 anonim ***** válasza:
95%
Én is a pasikra szavazok! :) Az más kérdés, hogy a látvány, a tudat sokkal izgatóbb számomra, ha nő csinálja. :) Szegedi fiatal srácok azért írhatnak! :D 39F
2022. aug. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/115 anonim ***** válasza:
94%
Sok összehasonlítási alapom nincs, de egyszer egy pár szopott, mindketten elég jók voltak benne, szinte ugyanúgy csinálták, hogy a feleség tanulta a férjtől, vagy fordítva, azt nem tudom 😅! De szóló hetero csaj is volt már aki istennő volt benne.
2022. okt. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/115 anonim ***** válasza:
90%

A legrosszabb szopást csajtól kaptam...

A legjobbat pasitól...

Szóval aszem egyértelmű. A lányok inkább olyan legyünk túlrajta stílusban csinálták. A srác pedig bevalottan imádta a falloszt.

2022. okt. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!