Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/115 anonim ***** válasza:
76%
89-es miért írsz választ ha rögtön törölteted magad?
2022. dec. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/115 anonim ***** válasza:
22%

Én.... :)

F/34

2022. dec. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/115 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
87%

Lány vagyok, mindig hisztizek azért hogy hadd szívhassam le a páromat, mert szeretem csinálni.

Nem muszájból csinálom, hanem mert én akarom, nem csak a fiúk képesek saját akaratból szopni, úgyhogy ez nem nemtől függ ki csinálja jobban, hanem hogy ki az aki őszintén mindent beleadva szeretné csinálni mert szopni akar. A lányok is képesek erre, lehet hogy kisebb százalékban, de nem lehetetlen ilyet találni.


Párom mikor kinyal érzem rajta hogy azért nyal ki mert viszonzásképp, de nem érzem hogy vágyna rá, ő is akarná, olyan unott az egész.

Ez rosszul esik mert én nem így állok hozzá, állítja hogy szereti csinálni de nem adja bele akkor sem a lelkét, és így legtöbbször elmegy a kedvem tőle mert hülyén érzem magam közben, nem tudok úgy élvezni valamit hogy ő közben lehet végig arra gondol mikor megyek már el, feszült leszek tőle.

2022. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/115 anonim ***** válasza:
78%

“ A lányok is képesek erre, lehet hogy kisebb százalékban,”


Ezt módosítanám arra, hogy “nagyon kicsi százalékban, úgy 0-1%-ban”.


“ de nem lehetetlen ilyet találni.”

Ezt meg arra módosítanám, hogy “ DE, lehetetlen ilyet találni.”


Az én feleségemet mindig izgatottan nyalom ki, mert imádok nyalni, azt sokszor jobban élvezem mindennél. De amikor ő veszi szájba a rudamat, akkor érzem, hogy nem igazán szívből csinálja. Az engem is kicsit lelomboz. Volt, hogy inkább leállítottam az egészet.

2022. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/115 anonim ***** válasza:
82%
Bár már szexelni is csak 1-2x szoktunk egy évben, idén is csak egyszer volt, úgyhogy igazából tökmindegy.
2022. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/115 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
100%

#94: hát nem tudom, abban a városban ahol én lakok nem ritka a lányok körében, hogy szeretnek szívni, sok olyanról tudok, hogy neki mindegy volt hogy szőrös, büdös, izzadt, kocsiban vagy otthon tiszta körülmények közt, csak hadd vegye be.

Mint már írtam korábban, én is szeretek, csak tiszta körülmények közt. Kétlem hogy az egész országban alig akadnának lányok akik szívesen csinálják. Biztos nagyobb százalékban vannak azok akik nem szeretik, de te mégis honnan tudod, hogy 0-1% az aki szívesen csinálja? Voltál az összes lánnyal/fiúval hogy így tudod az arányokat? Kétlem.


Úgyhogy f@szság ez amit írtál az arányokról. Lehet, hogy voltál már 150 nővel, de az még mindig nem az összes, azokra nem alapozhatsz úgy, hogy "az összes nő utál szopni". Simán lehet hogy olyanokat fogtál ki akik utálják.

Fiúktól legtöbbször azt hallottam, hogy a csendesebb és visszahúzódó lányok szeretik csinálni, de ő rájuk sem 100%-ig igaz ez, hogy az összes bekapja, aki csendes. De nagyobb eséllyel könyörögnek érte, mint egy bulis lány aki csak lefekszik és azt várja hogy te dolgozz.

Ez ilyen fele-fele, nem mindig azok a jó nők az ágyban akik a 4es mellett állnak, ahogy a kitaszított nyomikból sem nézné ki az ember, hogy a lelket is kiszívná némelyik a srácból.

..but change my mind.


#93-as voltam.

2022. dec. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/115 anonim ***** válasza:
32%

Akkor légyszi írd meg, hogy melyik város az és oda elküldöm az asszonyt, hátha a helyi levegőtől megváltozik benne valami :)

Vagy én megyek oda, hátha valaki instant leszív. Az meg van engedve nekem, hogy más lány rám másszon érzelmek nélkül, de még sosem volt erre lelkes önkéntes :)

2022. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/115 anonim ***** válasza:
96%

Tizenöt évig voltam együtt egy nővel, kisebb-nagyobb megszakításokkal. Sosem engedte, hogy kinyaljam, és nem is vett a szájába. A teste tökéletes volt, és társként is elfogadtam. Sok évig nem találkoztunk, gyerek-férj, gondok, de megözvegyült, és fölhívott.

Sokat változott, de leginkább abban, hogy engedte és látszólag élvezte az orált, és engem tökéletesen kényeztet. Volt, hogy nem is hagyta, hogy belenyaljak, azt mondta, boldognak akar látni. Sikerült neki...

2022. dec. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/115 anonim ***** válasza:
100%

Biszex férfiként imádok nyalni, szopni és szopatni is. A titok az, hogy gyorsan megtaláld a partnerednek milyen stílus jön be és legyél nagyon lelkes. Volt olyan, hogy a jól bevált nyalási technikám egyáltalán nem tetszett a lánynak, de nem adtam fel és amire gyáltalán nem gondoltam, attól hatalmasat élvezett.


Volt olyan, hogy egy srácot kb. egy órig szoptam, de nem tudtunk egymásra hangolódni, másnap beszélni is alig tudtam. Ugyanakkor nem gondolom, hogy nem jól szopok, mivel volt olyan partnerem, aki meg volt őrülve érte.


A kérdésre válaszolva: Legjobb szopását férfitől kaptam, de a dobogón szoros versenyben lányok vannak a II-III. helyen.

Tehát ez csak véletlen.

2022. dec. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/115 anonim ***** válasza:
100%
A férjem azt mondja erre, hogy a pasik durvábban, keményebben csinalják neki az nem jön be. Finom, erzéki,lazulós, nyelvcirógatós szopást szereti
2023. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!