Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/115 anonim ***** válasza:
100%
Több nő cumizott le mint pasi,de szerintem mindkettő lehet nagyon jó és átlagos is.
2021. okt. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/115 anonim ***** válasza:
93%
Engem meg pasi nem szopott, de szerintem egy puha szaju femboy-ka jol csinalhatja, nagyobb elvezettel.
2021. okt. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/115 anonim ***** válasza:
90%
20 eves biszex srac vagyok, 12 cm-es penisszel, aki le akar szopni irjon 😊
2021. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/115 anonim ***** válasza:
92%
#33 biztos messze laksz, mert általában úgy szokott lenni...
2021. okt. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/115 anonim ***** válasza:
93%

Nekem eddig egy 18 éves csaj csinálta a legjobban. Az valami isteni volt.

Pedig voltam már 40+os nőkkel is.

Pasi részről egyik sem volt kiemelkedő.

25F

2021. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/115 anonim ***** válasza:
100%

Aki azt írta, hogy a nők ezt kelletlenül csináják és nem élvezetből ott én elgondolkoznék azon is, hogy nálam nem működik valami, és itt nem is feltétlenül arra gondolok, hogy rosszul működik, de ahogy előtem is elmondták már, ha egy nő jobban vonz lehet az a pasi a világ legkiemelkedőbb szopóbajnoka akkor sem fogod úgy élvezni. Eleve halott ötlet feltenni egy ilyen kérdést egy bi témakörben, ahol a többség a farokra gerjed.


Szóval leírhatom, de ez az én szubjektív véleményem. Nálam az eddigi pasik vagy suták voltak, vagy ösztönből, állat módjára estek neki, ellenben a nők imádták, és tudták is hogyan kell hozzányúlni, talán egy kivétel volt, és az ő esetében is talán az identitásbeli problémák miatt, mert ő meg nagyobb részben inkább a lányokat szerette.

2021. nov. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/115 A kérdező kommentje:
Hát, abban, hogy mennyire élvezed, ami történik, nyilván annak is nagy szerepe van, hogy mennyire kívánod a másikat, tehát ha te a csajokra gerjedsz sokkal inkább, mint a pasikra, akkor ez is lehet az ok. Igazából obejektíven csak úgy lehetne eldönteni, hogy kik csinálják jobban, ha be lenne kötve az alany szeme, vagy egy sötét szobában történne, és a keze is ki lenne kötve, hogy ne is tapogathassa meg a másik felet. :).
2021. nov. 5. 15:30
 38/115 anonim ***** válasza:
94%
a sok valasz utan a ferfiak javara kedvet kaptam ferfit szopatni :)
2021. nov. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/115 anonim ***** válasza:
92%
Régen szopott le fiú
2021. nov. 6. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/115 anonim ***** válasza:
93%
Eddig a pasikra szavaznék, de próbálgatom még, (csak a kérdésed miatt)! :)
2021. nov. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!