Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/115 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a lanyok. Ok vonzanak. Egyszer szopott le pasi melytorkosan de nem igazan jott be. Szerinte pedig biztos jo volt mert elelveztem. Szerintem meg egy lanytol jobban esik akirol tudom hogy kivan es en is ot.
2021. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/115 passzivffi ***** válasza:
95%
Szerintem a fiuk szopnak jobban mint a lányok én is jobban szopok mint egy lány állítólag többen mondták nekem
2021. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/115 A kérdező kommentje:
#21: szerintem ezt maximum akkor tudnád eldönteni, ha egy glory hole-on keresztül sötétben (vagy bekötött szemmel lennél és nem érinthetnéd meg a partnered) több olyan valaki szopna le, akinek nem tudod, mi a neme. Te rangsorolnád őket aszerint, hogy melyik mennyire jó volt, és utólag megmondanák neked, melyik milyen nemű volt. De ha alapból a csajokra gerjedsz, csak egyszer valamiért megengedted egy pasinak, aki nem is vonz, hogy leszopjon, akkor nem csodálkozz, hogy ez nem volt olyan jó élmény, mint csajjal.... Amúgy van olyan barátom, aki alapból a csajokra gerjed. nagyon, de tudja, hogy a pasik átlagban sokkal jobban szopnak....
2021. okt. 18. 18:21
 24/115 A kérdező kommentje:
Jelenleg (okt. 18 este 6 után) 76 szavazóból 45 szerint jobbak a pasik, és csak 15-en szavaztak a csajokra. 16 válaszoló szerint pedig mindegy a nem, mindkettő lehet ugyanolyan jó.... Ez persze nem jelenti azt, hogy ha valakinek zéró affinitása van egy másik pasihoz, az is jobban fogja élvezni pasival.... és hát nyilván a pasik se mind egyformán jól csinálják.... de általában jobban élvezik, hogy csinálják (ha csinálják), mint a csajok, jobban figyelnek a partner rezdüléséire, és ez átjön az érzésben is....
2021. okt. 18. 18:28
 25/115 anonim ***** válasza:
94%
Egy fiúnak sokkal jobban megy a szopás😉 Itt bizonyítja is a szavazás😉
2021. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/115 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem pasik sokkal érzékibbben nagyobb oda adással szopnak mindkét nemmel volt már dolgom de valahogy jobban élveztem ha pasi szopott le
2021. okt. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/115 anonim ***** válasza:
95%

Na most már tényleg kíváncsi vagyok hogy csinálja egy fiú:)

31F

2021. okt. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/115 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem sem azon múlik ,hogy valaki pasi vagy nő. Ez azon múlik csak hogy mennyit foglalkozik a témával és mekkora az akarata ezt gyakorolni és tenni érte ,hogy jól csinálja. Illetve a fő szempont ,hogy élvezze amit csinál és akarjon örömet okozni.
2021. okt. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/115 anonim ***** válasza:
95%
Nekem eddig az volt a tapasztalatom , hogy a nők inkább csak szükségből-muszályból szopnak (sajnos a feleségem is), nem is szeretik végig csinálni . Férfival még nem volt tapasztalatom , de már jóideje fantáziálok róla - söt kipróbálni is szeretném .
2021. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/115 anonim ***** válasza:
90%
#29 Próbáld ki, megéri, tetszeni fog.
2021. okt. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!