Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/115 A kérdező kommentje:

#110: helyesen látod, az első kettő nálam is együtt van jelen - és még az is hozzájárul, hogy imádom, amikor a számban megy el valaki és érzem, ahogy lüktet a farka kilöveléskor. Persze nyilván nem mindegy, hogy kiről van szó és milyen vonzó a pasi...

És ha még az ujjam is benn van közben a popsijában és a prosztatája lüktetését is érzem a végén, az dupla élvezet.

2023. aug. 23. 12:37
 112/115 anonim ***** válasza:
100%
A "tiltott gyumolcs" feeling miatt jobban felizgulok pasira oralnal, de ha oszinte akarok lenni, ha ezt levonom, aranyaban nalam nem volt tul nagy kulonbseg. Marmint nincs kulonleges meleg/biszex technika oralnal, amitol huu de tokeletes lenne, es csak a pasik tudjak megtanulni.... Volt rossz oralom novel es pasival is, es volt fantasztikus oralom novel, ahogy pasival is. Szoval en tartom magam ahhoz, hogy nem nemtol fugg, nincs kulonleges kepessegunk, csak szorgalmasabbak vagyunk atlagban. Hisz az oral egy fontos dolog nekunk a szexben.
2023. nov. 17. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/115 anonim ***** válasza:
27%
Komolyan úgy érzed hogy 100+ válasz nem elég reprezentatív erre a kérdésre : D?
febr. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/115 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a legjobb oralom, szex elmenyem egy 3masban volt (2pasi egy no, hazasok voltak).

Mindketto ugy szopott, remegett a testem 😀 ugyanolyan jol csinaltal.

Szerintem ha a pasio jobban elmagyaraznak a noknek hogy szeretik, melyik az a pont ami erzekenyebb, akkor sokkal tobb no jobban csinalna a szopast. En is ugy tanultam meg jol nyalni, hogy mindent elmagyarazott a volt baratnom. Persze nem mindig ugyanazok jonnek be az embereknek, de ha kommunikaljak akkor gyorsan lehetne jobb.

febr. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/115 anonim ***** válasza:
78%
Átlagban a pasik kiemelkedőbbek (sok nő sajnos nem élvezi az orált, bár sok férfi se szereti viszonozni a nőnek), de a legjobb szopást egy nőtől kaptam.
febr. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!