Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » SAJÁT tapasztalataitok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sandrisbp kérdése:

SAJÁT tapasztalataitok szerint nagy átlagban a pasik vagy a csajok szopnak jobban?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszára lennék elsősorban kíváncsi, akiknek mindkét nemből egynél számosabb partnere volt már orálra :).

2021. jún. 29. 11:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/115 anonim ***** válasza:
91%
#50-es jól tettétek, hogy folytattátok.
2022. jan. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/115 anonim ***** válasza:
96%
Más fiúkkal utoljára tini korunkban szoptuk egymást, de emlékeim szerint jobb volt, mint azóta bármelyik csajjal. Valószínúleg azért, mert nem volt szerencsém olyan csajhoz, aki valóban szeret szopni.
2022. jan. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/115 anonim ***** válasza:
92%
Volt olyan haverom aki bnoje mellett is napi szinten varta el tolem h cumizzam le mert jobb voltam
2022. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/115 anonim ***** válasza:
80%
Én szopok a legjobban,be is bizonyítom bárkinek.
2022. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/115 anonim ***** válasza:
92%
Volt már hogy a srác akit leszoptam azt mondta jobban csináltam mint a felesége
2022. jan. 28. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/115 anonim ***** válasza:
90%
Minden srác jobban tud szopni, mint egy csaj. Azoknak a srácoknak akiknek nem megy olyan jól még, gyakorolni kell sokat.
2022. jan. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/115 anonim ***** válasza:
100%
52-es mi is fiatalabb korunkban huszonévesen szoptuk először egymást fiúkkal, de én ezt másképp látom, illetve másképp éltem meg. Az kétségtelen, hogy azóta se élveztem akkorákat, vagy csak ritkán csajoktól, de ez inkább a "tiltott gyümölcsnek" tudható be, a tudatrnak, hogy ezt nem lenne szabad. Mindig titokban csináltuk, sokszor a takaró alatt, amikor nem volt otthon senki, vagy éppen aludtak, a lebukás veszélye még jobban felizgatott minket, volt ebben valami cinkosság és az egész spontaneitása, az, hogy nem terveztük előre, nem számítottunk rá, egyszer csak megfogtuk pedig nem akartuk, de aztán pár húzás után a vágy mindent felülbírált. Esetlenek voltunk, esetlenül vertük és esetlenül is szoptuk egymást, de mégis eszméletlenül nagyokat éleztünk. Később próbáltam ismerkedni illetve rekonstruálni ezt meleg fiúkkal, de az túlságosan célzatosan és tudatosan zajlott, már nem voltak zavaró körülmények és teljesen testidegenné vált a helyzet, amit inkább mondanék kényelmetlennek mint élvezetesnek. Csajoknál sosem volt ez az érzésem.
2022. febr. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/115 anonim ***** válasza:
80%
Egy férfias 40-es, 50-es pasival szívesen kipróbálnám, milyen bekapni.
2022. febr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/115 anonim ***** válasza:
84%
Valahogy eddig pasikkal jobb volt.
2022. febr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/115 anonim ***** válasza:
80%
Akárki akármit mond, pasival sokkal jobb minden, mint csajjal. Maximum az mondja, hogy nem jobb, aki még nem próbálta. Annak meg ott a lehetőség, hogy minél hamarabb átélje a jót.
2022. febr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!