Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 11/96 anonim ***** válasza:
97%
Rank hazibulikba nyitottak tobbszor is, zavaro volt de hat utolag vicces :D
2019. máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/96 anonim ***** válasza:
26%

Toltam kemenyen, mar-mat aranyeres lett a segg ugy nyomtam. Allo cerkaval toltam volt vagy 25centi mar.

Aztan ramnyitott anyam a kinti budiban kulazas kozben

2019. máj. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/96 A§Vi válasza:
96%
A barátommal egy buliba voltunk, éjjel 3kor belépett hozzám egy fél órácskára. Nem vagyunk túl rég együtt, eddig nem volt barátom, tehát a szüleimnek szokatlan és nem nézik jó szemmel..Ilyenkor van hogy a szüleim jönnek utánam a buliba de most a barátom hozott haza, de anyumék "vártak" haza. Szóval csend volt, nem volt mozgás s behoztam a barátom. Elvoltunk, már mindketten egy szál semmiben, a led fényeim világítottak. Az ajtóm be volt zárva, de van rajta homályosított üveg. Anyum nem tudta hogy nem egyedül vagyok, be akart jönni de zárva volt, benézett az üvegen. Tuti annyit látott hogy ketten csorén fekszünk az ágyba. Elég gáz volt:)
2019. máj. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/96 anonim ***** válasza:
32%
Érdekes történetek?? Kinek volt még ilyen esete?
2019. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/96 anonim ***** válasza:
98%
Egyedül zuhanyoztam a tusolóban, fel voltam izgulva, és ki akartam verni. Már nagyban csináltam mikor bejött a szembe zuhanyzóba egy férfi, akit nem vettem időben észre. Látta mit csinálok és hát elég cikis volt.
2019. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/96 anonim ***** válasza:
90%
Én az edzőmmel keveredtem szexuális kapcsolatba, nagyban szeretkeztünk mikor betoppant a faterom olyan időpontban amíg addig soha. Mivel a finis környékén jöhetett nem vettük észre a nagy hangzavarba, de tök jó fej volt mert nem kaptam fejmosást, hogy meleg vagyok, csak arra kért, hogy legközelebb a szobámban essünk egymásnak!
2019. máj. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/96 anonim ***** válasza:
98%

Én egy nyaralás alkalmával öcsémre nyitottam rá csak 1 max 2 masodperc volt mert htana be ia csuktam az ajtot gyorsan de premierplan-ba lattam MINDENT xdd

Akkor 13 éves volt én meg 16, kicsit kellemetlen volt a dolog meg aznap meg másnap de aztán mar csak ponkodtunk rajta (belsős poén lett) meg dunaltunj ezutan az ilyen dolgokrol :D

2019. máj. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/96 anonim ***** válasza:
95%

Uhh de gusztustalan helyesírásom volt, bocsi, szóval:

Én egy nyaralás alkalmával öcsémre nyitottam rá, csak 1, max 2 masodperc volt az egész, mert utána már be is csuktam az ajtót gyorsan, de premierplan-ba lattam MINDENT xdd

Akkor 13 éves volt, én meg 16, kicsit kellemetlen volt a dolog meg aznap meg másnap is, de aztán mar csak ponkodtunk rajta (belsős poén lett) meg dumáltunk ezutan az ilyen dolgokrol :D

2019. máj. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/96 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek akik írtak kommentet, továbbra is várjuk a történeteket
2019. máj. 22. 10:29
 20/96 anonim ***** válasza:
98%
Barátnőm tesója nyitott ránk mikor éppen nyaltam őt, érdeklődött nem megyünk-e ki pizzázni. Később mesélte, hogy mindenki hallgatta az akciót :D
2019. máj. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!