Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 51/96 anonim ***** válasza:
95%
Mert akkor még nem mertük :D Voltam 17 éves xdd Nyugi, azóta történt már olyan is ;)
2020. aug. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/96 anonim ***** válasza:
86%
Most mennyi vagy?
2020. aug. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/96 anonim ***** válasza:
77%
24 :) Te? :D Amúgy itt dumálunk privát dolgokat xdd
2020. aug. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/96 anonim ***** válasza:
84%
32 :) Ja, de eddig senkit nem zavart :D
2020. aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/96 anonim ***** válasza:
89%

csajom huga bejött miközben nyaltam. Mondta,hogy ő borotváltale és:jó e?

Azóta különbözőbozót formákkal lepmeg.

2020. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/96 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:
100%

Az exem még a szüleivel és a hugával lakott egy 2 szobás lakásban. A szülők az egyik szobában, a 2 lány a másikban. A lányok szobája konkrétan több hosszú könyves polccal volt félig meddig ketté választva.

Aztán egyszer egy közös buli után mondta az exem menjek fel, aludjak ott, mert a huga nem lesz ma este otthon. Mondom király. Fel is mentünk, atom csendben, meg lámpát sem kapcsolatunk a lakásban, hogy a szülei fel ne ébredjenek... Bememtunk a szobába, ruha le, csók hegyek, szopás - nyálas... Aztán elkezdtunk szexelni... Épp lovagolt rajtam... Igaz halkan, de a punci csattogott... Egyszer csak megszólal valaki, hogy nem lehetne halkabban basszus?... Hát a huga volt... Mégsem ment el otthonról... És konkrétan a könyvespolc másik oldalán végig hallgatta, ahogy dugtam a nővérét! :D :D

Amúgy hirtelen abba hagytuk, mert kínos volt a story... Én ott sem aludtam, de a csajszi kikísért a lépcsőhazba, és ott a lift mellett a leocsore ültem, ő az ölembe, és befejeztük! :)


És ez nem fantázia... Ez meg történt! 29/F

2020. nov. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/96 anonim ***** válasza:
98%
Apám nyitott rám a fürdőben mikor ujjaztam magam a kád szélén.19L
2020. nov. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/96 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém meglátott mikor masztiztam 18/L
2021. jan. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/96 anonim ***** válasza:
21%
Hogy miért masztiztok, mikor nyalhatnálak is titeket.... :)
2021. jan. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/96 anonim ***** válasza:
100%

anyósom nyitott rám a fürdőben mikor épp a zuhanyban vertem. mosolygott egyet, aztán még megkereste amiért jött és csak utána ment ki.

én égtem, ő meg folyamatosan vigyorgott rajtam hetekig, de nem mondta el senkinek.

2021. jan. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!