Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 21/96 Fruzs33 ***** válasza:
93%

Exemnél voltam,akivel 2 hetente találkoztunk.Mindig szexxel indítottunk naponta többször a kevés találkozás miatt,és az anyja nyitott ránk egyszer.

Elég ciki volt.

2019. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/96 Fruzs33 ***** válasza:
94%

A másik sztori.

Apámnak mániája üvöltetni a tévét,hogy elnyomja a szexuális hangokat.

Nem tudtam tőle aludni,és rányitottam.Éppen tejszínhabos téma volt. Csak szólni akartam,hogy halkabban nyomják.Megakadt a hang is a torkomban.Hetekig sokkban voltam a történtek miatt.

2019. jún. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/96 anonim ***** válasza:
98%
Akkori barátnőmmel már pár hónapja együtt voltunk, ottalvásom alkalmával olyan pózban sikerült a lány anyukájának ránknyitni, én alul a lány rajtam mindketten az ajtóval szemben, anyuka végig érzett rajtunk, lány premier én pedig amennyi épp nem volt benn mindent látott, kellemetlen sietős reggel volt
2019. jún. 16. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/96 anonim ***** válasza:
93%
Koleszban cumiztam a szobatársamat és benyitott egy srác. F.
2019. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/96 anonim ***** válasza:
28%
Van olyan akivel ilyen nem történt meg?? 😃
2019. júl. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/96 anonim ***** válasza:
86%

“Koleszban cumiztam a szobatársamat és benyitott egy srác. F.”


És utána mi volt??

2019. júl. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/96 A kérdező kommentje:

“Koleszban cumiztam a szobatársamat és benyitott egy srác. F.”

és elmesélnéd akkor mi történt???

2019. júl. 23. 11:32
 28/96 anonim ***** válasza:
100%

19 évesen első komoly hetero kapcsolatom elején kandúr voltam voltam, az Após-jelölt ért a számíthatónál sokkal hamarabb haza. Annyira korán, hogy még csak az előjátéknál tartottunk, én kb. könyékig a lányában nőgyógyászkodtam, amikor Apuka benyitott.

Ránk nézett és ennyit mondott: JAAA Bocs srácok!

És kiment nem csak a szobából, hanem a lakásból is.

Erősen aggódtam, hogy hogyan lesz a további kapcsolatom a kedves "Papá"-val, egy ilyen első találkozás után, de azt mondom, hogy Ő volt a legeslegjobb após jelölt -mert aztán nem lett belőlem vő- az eddigi életemben.... :) :) :)

2019. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/96 anonim ***** válasza:
100%
Az első barátnőmnél piszok sok idő után megengedték a szülei, hogy ott aludjak. 19 voltam a lány 17. Persze a lány ki volt parancsolva a szobából ahol én aludtam, de éjfél után mindig visszaszökött és egy jó szopással ébresztett. A szülei szobája az enyémmel volt szemben. Kapom nagyban a blowjobot miközben észre vettem, hogy a szülei szobaajtaja sarokig nyitva, az én ajtóm sem volt bezárva. Nagyon sötét volt, de az kihunyorítottam, hogy a csajom anyja az én ajtóm felé fekszik arccal. Azonnal leálltunk és gyorsan bezártam az ajtót. Természetesen reggelinél nem nagyon mertem a csajom muterjára nézni, hanem arccal a tányéromba másztam. Valószínűleg már nem fogom megtudni, hogy látta-e, hogy pipáztatom a lányát vagy nem. Akkor paráztam ezen tizenéves fejjel, de most már inkább vicces.
2019. aug. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/96 anonim ***** válasza:
100%
Tesom nyitott rám párszor maszti kozbe, volt hogy én is rá xd
2019. szept. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!