Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 81/96 anonim ***** válasza:
100%

Régebben apámnak volt szokàsa, hogy vasàrnaponként mikor eggyüt a család, akkor ébresztet mindig ebédre, ha addig nem ébredtem fel magamtol. És történt, hogy az első komoly baràtnőm aki nàllam aludt, reggel teljessen meztelenül aludtunk, takaró nélkül. Én csak arra ébredtem fel, hogy csukódik az ajtó, és mondja apàm anyàmnak, hogy a fiataloknak szép éjszakàjuk lehetet. Gondolom mindent látot, de utólag nem mondot semmit 😁😁

A lànynak soha nem mondtam el

2021. aug. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/96 anonim ***** válasza:
36%
Múltkor maszturbálás közben, a buszvezető rámnyitotta az ajtót, és a felszálló utasok látták mit csinálok. Kicsit kellemetlen volt, de azért élveztem.
2021. aug. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/96 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer éppen dugtam a pasimat amikoris nem hallottam hogy az apám hazajött. Éppen elelvztem volna amikor benyitott.
2021. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/96 anonim ***** válasza:
100%
És mi volt a reakció?
2021. okt. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/96 anonim ***** válasza:
100%
Mosolygott és becsukta az ajtót. Este megbeszeltunk mindent. Elfoadra és semmi gond nincs
2021. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/96 passzivffi ***** válasza:
100%
nekem a volt munkahelyemen volt akció vertem a farkam bejött egyik kollégám és meglátott, hogy verem a farkam és utána már szoptam őt rendszeresen nem ezért jöttem el onnan. De titokban tartotta míg ott voltam
2021. okt. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/96 anonim ***** válasza:
100%

Egy tőlem idősebb hölgyet kényeztettem épp, amikor felébredt a pár éves gyereke.

Tutujka-tutujka, aztán folytattuk :D

2021. okt. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/96 anonim ***** válasza:
58%
Még hány x fogod ujítani a 1.5 éves kerdésed?
2021. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/96 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, ne nézz rá...
2021. nov. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/96 anonim ***** válasza:
100%
érdekes történetek !!!
2022. aug. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!