Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 61/96 anonim ***** válasza:
88%
:D
2021. jan. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/96 anonim ***** válasza:
96%

Relative friss sztori, novemberben Badoo-n megismertem egy jó srácot, csak egy baj volt, nem volt helye, és kint se volt jó idő. De nem akartam elveszíteni, plusz nagyon is bejött, szóval felhívtam hozzám.Tudni kell, hogy én nem szeretek senkit sem felhozni, mert van 4 bérlőtársam, és nem akarom, hogy megtudják, hogy meleg vagyok.

Szóval becsempésztem a srácot, mondtam neki, hogy csendben csináljuk, és elkezdtünk smárolni. Majd vetkőztünk és leszoptam. Nagyon jó volt és egyszer csak azt vettem észre, hogy kérdi, hogy megdughatna e, én meg extázisban igennel feleltem, szóval hátamra feküdtem ő pedig berakta. Már közel járt az élvezéshez (megbeszéltük, hogy majd kihúzza), mire lakótársam benyit, hgy van e cukrom, erre pont belémélvezett a srác. Lakótársam pedig gyorsan kivonult. Később mikor kikísértem a srácot bekopogtam hozzá, és nem tudom miért de elnézést kértem, majd ő is elnézést kért, és (remélem), hoogy elfelejtette az egészet. 19/F

2021. jan. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/96 anonim ***** válasza:
100%
Ez tetszett :)
2021. jan. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/96 Kevin_Wendell_Crumb ***** válasza:
97%

Pár hetes story... Tinderen dumalgattam egy csajjal, és odáig jutottunk, hogy tali olyan 18:00 óra körül. Így is volt, mentem érte kocsival, Duna part dumcsi stb... Ott volt egy két csók, de úgy sietni kellett haza, így el is indultam, hogy majd a lépcső ház előtt legyen meg idő elbucsuzni.

Magam sem értem, hogy történt a dolog, de ahogy megalltunk a lépi előtt, azt kérdezni, hogy tényleg ennyi?? Mondom tessék?? Hát, hogy én ilyen rendes srác vok, hogy nem akartam megdugni?? Hát mondom, speciel nagyon megdugnalak, de azért első talin nem leszek paraszt.

Erre ilyet mondd, hogy amiért ilyen jó fiú voltam, jutalmat kapok... Na mondom :) megtankoksz vagy mi lesz? :D

Azt mondja neem, de ha elő veszem a farkamat, szívesen leszopna 🤭🤭 kB meg sem tudtam szólalni... Először azt hittem viccel... Mondom... Aha, oké de nagy a szád... Erre, hogy, na akkor, vedd elő..., és már gumizta össze a haját... Na akkor esett el, hogy nem viccel!

Az jutott eszembe, hogy ha ezt nem használom ki, egész életemben bánni fogom, plusz ha ő elmeséli a barátnőinek, hogy nem vettem elő, azt hiszik meleg vagyok :D

Szóval mondom hajrá... Szépen elő is vettem... És mielőtt megszolaltam volna, már nyalta is végig a makkomat, és elkezdte szívva szopni... Hát nem volt kezdő na :D

De tudni kell, hogy randi előtt, még délután én kivertem egyszer otthon... Szóval elég jól bírtam :D kB 15-20perce szopott már... Mondjuk élvezte.. De egyszer csak kopognak a kocsi ablakán..bazd,egy Rendőr páros...

Pulcsit az ölembe rántotta, csaj felült rendesen... Félve le húztam az ablakot... Aztán ilyet szól a Rendőr srác.

Jó estét, jó munkát!

A közteres kollégák szóltak, hogy azért ezt én az utcán a kamera alatt tegyük, és lassan 8 óra, szóval ideje lenne befejezni!

Majd mosolyogva elkoszontek, és mentek tovább...

Össze néztünk a csajjal... Mondom aaa, ez mi volt már?! :D

Nevettünk egy nagyon... Nekem lelankadt, az ihelt is leszállt... Csaj felment, én haza. Dumáltunk még viberen... Majd küldtem neki egy képet a farkamrol, hogy mint ha az a foga nyoma lenne ott rajta :D ő egyből felhivott, és mondta, hogy nincs rajta bugyi... És végül egy telefonos masztival ért véget az este! :) :)


(azóta már nálam aludt párszor, és végig dugtuk az éjszakát... Szóval jól jött ki ez a lebukás) :) :)


Rémlem nem kering a neten az autós kalandorl a kamera felvétel 😃😃

2021. jan. 19. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/96 anonim ***** válasza:
95%

Egy haveromat szoptam amikor egy masik haver ranknyitott.

Nem szolt semmit, kiment par nappal kesobb megkeresett hogy szivesen tartja a szajat ha megtoltheti az enyemet

2021. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/96 sandrisbp ***** válasza:
100%
Nem ránknyitás a szó szoros értelmében - de hasonló sztori. A tízéves érettségi találkozóm napján volt (jó régen), délelőtt elmentem a Rudas gőzbe, ami akkor még elég ismerkedős hely volt zömében meleg közönséggel, és ott a medencében megismerkedtem egy hibátlan testű 18 év körüli artistanövendékkel. Ugyan ott helyben is lett volna lehetőség erre-arra, de ezt nem mertem bevállalni, és délutánra megbeszéltem vele egy talit. Kocsival kimentünk a zöldbe, a Hármashatárhegyre, gyalog bementünk az erdőbe és kerestünk egy elhagyatottnak tűnő tisztást, ahol lefeküdtünk a fűbe és smárolni kezdtünk, majd egymás farkát vettük kézbe és szájba.... Így ügyködtünk, amikor meghallottuk egy kiránduló család hangját - akik, amikor észrevettek minket, juszt se vették másfelé az utat.... Hát, úgy tettünk, mint akik épp napoznak a fűben, csak hát.... félig letolt nadrágban, álló farokkal (du. 6-kor már nem igazán volt napos :)) nem tudom, mennyire volt mindez hiteles. Ezek meg csak jöttek-jöttek, egyre közelebb, máig se értem, miért itt akartak szexuális szemléltető oktatást tartani az apuka nyakában ülő kb 3 éves kissrácnak. Ő meg megszólal: papa, mit csinálnak a bácsik....
2021. márc. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/96 anonim ***** válasza:
100%
Tömtem az asszonyt zuhanyzóban amikor a lányunk ránk nyitott, vigyorgott ès kiment. Aztán vacsoránál meg kérdezet lesz e a kistesója...
2021. márc. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/96 A kérdező kommentje:
66/67 Küldtem priviben üzenetet!!
2021. márc. 1. 19:38
 69/96 anonim ***** válasza:
100%
67vagyok. Nem kaptam eddig.
2021. márc. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/96 Ilona79 ***** válasza:
100%
Akkor nyitott ránk a lányunk mikor a férjem a számba élvezett. 41N
2021. márc. 20. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!