Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » " És akkor ránknyitottak"Kinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

" És akkor ránknyitottak"Kinek volt olyan élménye, története, hogy amikor maszturbált, vagy együtt volt szexuálisan valakival, (fiú fiúval, vagy fiú lánnyal) rájuk nyitottak,? .

Figyelt kérdés
rájuk nyitottak, család tag, (szülő, testvér) vagy idegen-pl lakásban , üdülőben,és meglátták...

2019. máj. 8. 16:09
 41/96 anonim ***** válasza:
48%
Én is szívesen ratoknyitnek
2020. ápr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/96 anonim ***** válasza:
94%

Volt már, hogy nem túl dicső helyzetben benyitottak

L

2020. máj. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/96 anonim ***** válasza:
100%

Legjobb haverom nalunk aludt, ilyenkor mindig kinszoktuk verni együtt, és hát anyám nyilván benyitott... csak 1-2masodperc volt, mert be is csapta utana az ajtót, de nagyon ciki volt, el akartam sülyedni szégyeneben

Azota ae beszeltuk rola pedig mar tobb mint egy eve volt

2020. jún. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/96 anonim ***** válasza:
100%
Szilveszteri buliban éppen rajtam ült egyik haverom, mikor benyitott két másik.... 2-3 mp ig tátott szájjal néztek, aztán nevettek egyet bocsánatot kértek és mondták h jó szórakozást :D ami meglepő h senkinek nem mondtak semmit
2020. jún. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/96 anonim ***** válasza:
98%
Veszprémben Táncsics koleszban volt tavaly, hogy éppen szoptam egy cuki srácot, elfelejtettük bezárni az ajtót, aztán a kollégiumi nevelő benyitott létszámellenőrzés miatt, meglátta, hogy mi történik, én és a srác nagyon gyorsan úgy csináltunk, mintha nem történt volna semmi, aztán a nevelő a tekintetét levette rólunk, megfordult, és kisétált a szobából. Összenéztünk a sráccal, bezártam az ajtót, aztán kihasználtuk az estét.
2020. jún. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/96 anonim ***** válasza:
100%
Maszti közben egyszer a nővérem. Kínos volt utána pár napig.
2020. jún. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/96 anonim ***** válasza:
91%
Épp a kondi zuhanyzóba hokiztam egyedül, mikor benyitott egy másik kondis srác, jött zuhanyozni. Hát mindent látott premierbe. Elvörösödtem, és ő is :D Aztán mondta zavartan, hogy látja, hogy jól érzem magam és folytassam nyugodtan, és nem zavarom e hogy ő is fürdik xdd Mondom köszi és nem :D Aztán hát nem is nagyon takargattam, meg láttam, hogy nézi ahogy csinálom és az övi is elkezdett állni :DD Kérdezte, hogy nembaj ha ő is kiveri? Mondom legalább nem egyedül csinálom :D Aztán elkezdtünk szexről, csajokról dumálni. Nem is ismertük egymást és ott vertük egymás mellett xd Sőt kicsit megfogtuk egymásét is, plusz izgalom :P Aztán meg a csempére élveztünk mindketten. Azóta nagy haverok vagyunk :D És még párszor megismételtük ezt, nem csak zuhanyba hanem ágyba is ;) Jól jártam a lebukással :D
2020. aug. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/96 anonim ***** válasza:
100%

"Sőt kicsit megfogtuk egymásét is,"

Ez hogyan jött? :)

2020. aug. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/96 anonim ***** válasza:
95%
Hát ott vertük egymás mellett, aztán beszéltük, hogy másét nem fogtuk még soha :D És akkor odanyúltunk egymásnak, kicsit húzogattuk, mondtuk, milyen jó meleg :D Aztán kb ennyi, nem akartuk a másikét kiverni :DD
2020. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/96 anonim ***** válasza:
80%
Nem értem miért nem :)
2020. aug. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!