Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: Nektek mi kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Nektek mi kell ahhoz teljesüljön, hogy lefeküdjetek a pasival? Neked mi a kritériumod?

Figyelt kérdés
Szimpátia, randik száma, kisugárzás.. stb. Ha megvan amit keresel már belemész az első alkalommal is?

2016. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:

Szimpátia, vonzalom, érdekeljen az ember maga is, nem tudok csak a testére felizgulni. Illetve az, ha érzem a vonzalmat, érdeklődést irányából, nekem nagy hangulathozó.

Az elején nem szokott különösebben érdekelni, mennyire lesz tartós az ismerettségünk, a fentiek tükrében kb a 3. találkozáson általában eddig mindegyik exemmel lefeküdtem. Az, hogy ez után eddig gyakorlatilag mindig lettek további találkozók is, már csak hab a tortán :)

A legelső randin viszont nem feküdtem le senkivel, akkor nekem a csók is még korai volt. Akkor még nem tudom, hogy mennyire pszichopata sorozatgyilkos, nem tudom, érdekelne-e engem másnap (akkor lenne csak igazán csalódás és bűnbánat, ha rájövök, hogy az illető nekem nem is tetszik igazán, de már lefeküdtünk), nem tudom, hogy egyébként ha nem találkozunk 2 napig, mennyire foglalkozik velem (azaz, én mennyire foglalkoztatom a gondolatait), stb. Ezt kb a 2.-3. randin már azért tudom, és ezekkel együtt már bevállalom nyugodt szívvel a korai szexet is.

2016. ápr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
Nem tudok erre válaszolni. Azt akartam írni hogy vonzalom és bizalom, de ez nem minden esetben teljesült a múltban.
2016. ápr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim válasza:
Soha nem támasztottam (főleg nem előre) kritérumokat. Volt akivel hetekig alakult a dolog, volt, hogy fél óra alatt lecsúszott a bugyim. A most már férjemmel a második randin. Utólag szóbakerült pár évvel késöbb, kérdeztem, hú, mit gondolhatott akkor rólam? De azt mondta csupa jót!
2016. ápr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
50%
Nekem az kell, hogy szerelmes legyek a másikba. Akivel ez nincs meg, az ítéletnapig is várhat rám.
2016. ápr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 Sunshinedoll ***** válasza:
34%
Ne legyen rasszista és szexista, legyen számomra vonzó, legalább egyszer hívjon meg valamire, szeressem a társaságát.
2016. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
83%
Bizalom. Ez pedig nem alakul ki pár nap, hét alatt. Szerelem, szeretet. Amíg ezek nincsenek meg, én nem teszem szét a lábam.
2016. ápr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi megjátszós szűzqrvát. Nehogy már annyira különlegesnek képzeljétek magatokat.
2016. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
9%

ma 17:45

azt a 90%-át meghívnád egy tequilára azt már ott kavarnátok a szórakozóhely sarkában

2016. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
75%

17, 18!


Ti milyen "nők" között mozogtok? A retkes rib.anc féle körben? Vagy mi?

De érdekes amúgy...mert hol szidjátok a ku.rvákat, hol pedig azokat akik nem azok. Most akkor mi van? Semmi sem jó?

2016. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
15%

# 19/19


Én mondjuk kavarásról beszéltem, nem dugásról. Ha tudsz nekem mutatni egy olyan lányt, akinek nem volt még benne része mondjuk 18-20 éves koráig, és nem bűn ronda, akkor megtapsollak :D

De ezek szerint azok mind "retkes rib.anc" a logikád szerint. Én csupán azért válaszoltam, mert hatalmas álszentséget érzek az ilyen 2 méteres listákat író nőknél, szerintem nem alaptalanul, közben szerintem meg már mindenkinek volt olyan, hogy könnyebben odaadta magát egy fiúnak valamilyen szinten. :D

Ismered, akinek nem inge...


"mert hol szidjátok a ku.rvákat, hol pedig azokat akik nem azok"


Ezzel a természetfeletti képességeddel viszont jelentkezz az EZO TV-hez.

2016. ápr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!