Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: Nektek mi kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Nektek mi kell ahhoz teljesüljön, hogy lefeküdjetek a pasival? Neked mi a kritériumod?

Figyelt kérdés
Szimpátia, randik száma, kisugárzás.. stb. Ha megvan amit keresel már belemész az első alkalommal is?

2016. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
78%

Vannak ezos képességeim, igen.

Nem, nem értelek. Én soha nem kavartam. Sem 18 évesen, sem 20, sem 25. Pedig nem voltam ronda sohasem... Mégis távol állt tőlem. Szerintem az meg nem lista, ha valakinek kell a szexhez/kavaráshoz, érzelem is. Mondjuk szerelem. És mielőtt még félreértés esne, nem kell megvárni az esküvőt... :D Sőt, hónapokat sem. De nem is landolunk füttyszóra az ágyba. Szóval az én fogalmaim szerint, aki pusztán azért szét rakja, meg kavar..mert bejön a pofikája a pasinak..az egy retek. Az olyan nem Nő. Max csak két lábon járó luk. De zsák a foltját mindig megtalálja....az ilyenek is. Nyilván hasonló "értékekkel" bíró pasik személyében. :D

2016. ápr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

"Vannak ezos képességeim, igen. "


Akkor eléggé rossz, mert életemben nem szidtam azért valakit, mert k_rva.

2016. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
3. vagyok, én soha nem kavartam senkivel, 21 évesen kaptam az első csókom is a barátomtól akivel most is együtt vagyok.. és nem tettem neki szét a lábam míg meg nem ismertem, több mint 1 évig jártunk mielőtt lefeküdtünk
2016. ápr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:

Aki szép lány annál folyamatosan próbálkoznak mindenféle pasik, és tuti nem vár 21 éves koráig egy csókkal, mert kizárt dolog, hogy addig nem adódott volna egy neki tetsző emberke.

Szóval felesleges előadni ezt a szupermodell vagyok, de 18 évesen fogták meg a kezem először. Van tényleg 1-2 ilyen lány, aki emellett még szép is, de azok legtöbbször vallásosak.

Én is azt tapasztalom, hogy ilyen kis kavargatásos dolgokba elég sok lány belemegy már tini korában is. Van aki havonta mással, ezeket hívjuk szűzk_rvának.

Nem én mozgok rossz társaságokban, mindenhol vannak ilyenek.

2016. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
nem vagyok csúnya, se vallásos, egy fiú próbálkozott olyan 13 éves koromban de akkor még túl éretlen voltam, aztán egy az egyetemen "kombinált" volna,de köszönöm nekem erre nincs szükségem. olyan volt aki nekem tetszett de túl félős voltam s nem a nők dolga a kezdeményezés szóval furcsa lett volna leszólítani egy tök idegen arcot. sokkal jobban jártam,hogy 21 éves koromig vártam a csókkal, így legalább normális körülmények között egy normális embertől kaptam akit szeretek
2016. ápr. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
75%
Hát, srácok, akár tetszik akár nem, én érzelmi kötődés nélkül nem tudok ellazulni szexhez, szóval bocs, de ha milliószor lepontoztok is, én akkor sem működök másképp, függetlenül attól, hogy ti másoknál mit tapasztaltok.
2016. ápr. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
9%

Jaj hagyjuk már, itt van minden kivétel a gyakorin, meg itt mindenki érzelemből csinál mindent még a csókot is. Azt bementek a pesti éjszakába, a szép tizen-huszonéves lányok fele kint van instantba, morrisonsba stb. azt a fél szórakozóhely lekapja meg letapogatja őket.

Gyakorin is hány olyan lány van, aki az egyéjszakás kalandjaira veri magát, aztán valaki leszólja akkor letámadja a fél gyakori őt, hogy mekkora álszent és álerkölcsös, hogy be mer szólni a lánynak, amiért "élvezi" az életet.

2016. ápr. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
75%

11. vagyok- csak hogy úgy a világ békéjéhez én is hozzájáruljak, 18 éves koromig velem sem történt semmi. Nem azért, mert nem próbálkoztak volna, hanem mert baxott szigorú szüleim vannak, akik soha nem engedtek sehova, csak suliba, sötétedésre hazaértem mindenhonnan, hasonlók, így meg elég nehéz volt bármit is csinálni. Persze, néha ellógtam egy-egy órát a suliból, de ahhoz meg elég bátor csak 17-18 évesen lettem, akkor esett meg az első csókom, szexem, hasonlók. Hiába, hogy jól néztem ki (már amennyire szigorú szülők mellett jól nézhet ki az ember, már azért megszóltak, hogy szedtem a szemöldököm). Amikor kiszabadultam az egyetemre, akkor meg már valamiért nagyon komoly párkapcsolat mániás lettem, így nagyon sosem kavargattam senkivel, hipp-hopp gyorsan összejöttem egy-egy pasival, a 11. válaszomban ábrázolt módokon, aztán csak eljárogattunk pár évig. Tehetek én róla, hogy a szexpartnereimet is úgy válogatom össze, hogy jellemben is nagyon jól összeillünk? A vőlegényemmel is úgy indult a dolog, hogy csak szexelni fogunk, összefeküdtünk egyszer, beszélgettünk vagy két teljes napot, és kész, se lát, se hall, egymásba buktunk mint részeg biciklis az árokba.

Szóval, kedves elégedetlenkedők, van ilyen, hogy egyszerűen nem volt alkalma a lánykának "kavarni", aztán meg már valahogy vágya nincs rá :D

2016. ápr. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
75%
És csak azért, mert vannak olyan lányok, akik belemennek egyéjszakás kalandba, már minden nő olyan kell, hogy legyen és a szemetekben nem létezhet másféle? Én tényleg csak érzelmi kötődéssel tudok kellőképpen ellazulni. Ennek nyilván ott vannak az okai a gyermekkoromban is, van, amiről tudok, van, amiről nem, nálam ez így alakult ki.
2016. ápr. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
21%

#27

Like😃

2016. ápr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!