Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: Nektek mi kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Nektek mi kell ahhoz teljesüljön, hogy lefeküdjetek a pasival? Neked mi a kritériumod?

Figyelt kérdés
Szimpátia, randik száma, kisugárzás.. stb. Ha megvan amit keresel már belemész az első alkalommal is?

2016. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
84%

27!


Igen, sok olyan "nő" van, akinek fizetsz egy kólát és már sz.opik! Ezt senki nem vitatta! Dehogy azt hidd, hogy csak ilyen értéktelen szutykok vannak, mert nem! És itt ez a lényeg. Ez nem álszenteskedés, ez TÉNY. Ezért mondom, hogy régen rossz, ha csak retek nőket sodor eléd a szél... Biztos, hogy nem jó közegbe mozogsz.

2016. ápr. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
4%

Már megint ez a rossz helyen keresgélsz baromság.

Pont az ilyen kedves aranyos jó kislányok a legnagyobb riherongyok, így amikor olvastam a sok érzelgős ostobaságot hangosan felröhögtem.

2016. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:

ma 06:58

Tehát ahogy kikerültél a konzervatív szülők karmaiból ugyanúgy jöttek a szexkapcsolatok, akkor miről is beszélünk??

2016. ápr. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

32!


Ez nem igaz. Csak magamból tudok kiindulni és ezt az állításodat masszívan cáfolom. Mindig jókislány voltam és nem is volt/van az életemben csak és kizárólag EGYETLEN EGY férfi. No akkor én mi vagyok?? Csodabogár? Kivétel, aki erősíti a szabályod?

2016. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
100%
30 elmúltam, saját lakásom van, dolgozom évek óta, 2 párkapcsolatom volt egész eddigi életemben és soha nem volt szexkapcsolatom vagy egyéjszakás kapcsolatom. Egyszerűen én nem vágyom arra, hogy csak összefeküdjek valakivel, én mindig hosszú távú párkapcsolatban gondolkodtam.
2016. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
9%

"Mindig jókislány voltam és nem is volt/van az életemben csak és kizárólag EGYETLEN EGY férfi. No akkor én mi vagyok?? Csodabogár? Kivétel, aki erősíti a szabályod?"


Hazudós vagy. Azt meg végképp nem hiszem el, higy valaki egész életében beéri egyetlen emberrel.

Amugy qrva érdekes a gyk. Mintha valami alternatív univerzum lenne.

2016. ápr. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
91%
#36 miért olyan rohadt nehéz ezt elhinni? Nem csak olyan nők vannak,akiknek az az életcéljuk,hogy minnél többen fölcsinálják őket. Ha te csak ilyeneket ismersz,csak sajnálni tudlak. Én 23 évesen 7 éve együtt vagyok a párommal és nem is vágyom másra. Ő volt az első és azt sem bánnám ha,az utolsó.
2016. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy az egyetlen életcéljuk az, hogy minél többen megb***ák őket hanem azt, higy nem hiszem el, hogy valaki csak egy emberrel dug egész életében és, higy csak földöntúli szerelem kell a szexhez. A csajok ugyanis ezekkel szeretik kozmetikázni a szexuális tevékenységüket. De fura, higy Ennyire meg akar győzni itt mindenki.
2016. ápr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
# 38 Időpont ma 19:19 - Az a te problémád, ha te nem hiszed el, hogy ilyenek vannak, de attól még léteznek, mert te nem hiszel benne, nem attól fog valami létezni, hogy te elhiszed vagy sem. :-)
2016. ápr. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Én nem érzem ezt problémának.
2016. ápr. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!