Kezdőoldal » Szexualitás » Egyéb kérdések » Lányok: Nektek mi kell ahhoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: Nektek mi kell ahhoz teljesüljön, hogy lefeküdjetek a pasival? Neked mi a kritériumod?

Figyelt kérdés
Szimpátia, randik száma, kisugárzás.. stb. Ha megvan amit keresel már belemész az első alkalommal is?

2016. ápr. 13. 14:10
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

33: de én írtam is, hogy nem kell sok a szexhez nekem. Nem a ti elképzelt, "mindennőribi" elméleteteket akarom cáfolni, azt nem lehet. Egyébként meg, az a "jöttek a szexkapcsolatok" az egyetlen egy szexuális partnert jelentett, ami tisztán szexkapcsolat volt, mindenki más ténylegesen párkapcsolat, szerelemmel meg mindennel. Csak még az elején összefeküdtem velük, mert miért ne.


Aki meg nem hiszi, hogy lehet boldog egy ember, hogy egész életében egyvalakivel dug: ismerettségi körömben van egy házaspár, akik egymásnak az elsők voltak. 12 éve vannak együtt, most már közelebb vannak a 30-hoz mint a 25-höz. A nővel én, a férfival a párom vagyunk mély, bizalmi kapcsolatban. Egyikük sem csalta meg soha a másikat, és tényleg az elsők voltak egymásnak. Sőt, ők már arra nagy megbotránkozással tekintenek, ha valakinek nem a házastársa az első (így ránk is, igen :D ), a megcsalás gondolatát elemi szinten ítélik el. Egyébként egyikük sem egy nagy, otthonról eljárós fajta, munka után egyből hazamennek egymáshoz. Szóval nagyon alkalmuk sem lenne félrelépni, ha ki is mozdulnak néha (pl eljönnek velünk kocsmázni), akkor is párban mennek, egymás nélkül szerintem kb 10 évvel ezelőtt töltöttek el egy estét utoljára. És boldogok, a kapcsolatuk nem bukkanómentes, de a konfliktusokat inkább az okozza, hogy egyikük költözne külföldre, a másik meg nem, és a szex- elmondásuk alpján- tökéletesen működik. Szóval? Én is hazudok?


Én szívesen lettem volna ribi, nem azért, de mindig szerelmes lettem, akkor meg már nem egyszerű mással szexelni, szóval itt állok egy két éves párkapcsolatban, gyűrűvel az ujjamon, huszonpár évesen, és 10nél jelentősen kevesebb partnerrel a hátam mögött. Akkor most vitatkozzunk, hogy a szigorú szülők után kiszabadulva én mennyire éltem azt az életet, amit te elképzeltél a válaszom olvasva, kedves 33-as válaszoló :)

2016. ápr. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!