Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan titkolhatnám el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el a férjem elől a nem kívánt terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet erköpcsileg elítélendő ez nagyon de megcsaltam a férjem,ő 7 hónapka van külföldön,haza sem látogat csak skypeon beszélünk minden este,de nekem ennél több kell. Találtam még 2 hónapja egy Ghánai férfit egy szórakozóhelyen,itt Budapesten egyetemista,először csak csókok voltak,de utánna egyre többször a szexualitás irányába kanyarodtak a dolgok. Most csak 1 gete kezdödött,hogy fáj a fejem,nem kívánok bizonyos ételeket,többször hánytam,ezért csináltattam egy terhességi tesztet amin először csak nagyon halvány csík jelent meg. Ez nem volt egy értelmű számomra így vettem mégegyet,ott már teljesen jól kirajzolódott,tehát 99.9%,hogy terhes vagyok,a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek. A férjem 2 hónap múlva jön haza,hogyan titkoljam el,vagy hogyan magyarázhatnám ki,hogy tőle van a gyerek?


Bocsi,hogy regényt írtam. :)


A válaszokat előre is köszönöm 29/L



2023. máj. 19. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
36%

18

Elolvastam, akár hányszor olvasom, ott van benne az áldozathibáztatás!

2023. máj. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 A kérdező kommentje:
Boldogtalan Édesburgonya: Rendben akkor ne hidd el,nem muszáj semmit sem bizonyítanom sem nekem,se neked. Pont nem a te véleményed fog érdekelni,épp elég az,hogy nagyon kilátástalan a helyzetem,de kérlek ne böfögj ide kamut.
2023. máj. 19. 11:23
 23/79 kisördög1 ***** válasza:
75%
Akkor megfogtad a lényeget, gratulálok!
2023. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el a férjednek az igazat, joga van eldönteni, hogy együtt akar-e maradni egy hűtlen r*banccal
2023. máj. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtad egy válaszban hogy felnőtt testben gyerek lélek, bocsi de felnőtt testben egy sík hülye vagy. Szerintem tartsd meg a maradék gerinced és legyél őszinte a férjeddel, ha van még érzelem akkor utána fogadd el az ő döntését! Az ilyesmit joga van tudni.
2023. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
83%
De miért olyan fontos azt kiemelni, hogy ghánai? Megcsaltad, bekaptad a legyet, ennyi.
2023. máj. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:
Azért fontos mert szerettem volna tudni,hogy hogyan sikálhatnám el úgymond,hogy nem europid rasszjegyeket visel.. És nem vagyol ribamc,csak rossz döntéseket hoztam.
2023. máj. 19. 11:59
 28/79 anonim ***** válasza:
92%
Hipózd ki.
2023. máj. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 A kérdező kommentje:
*vagyok *rib.nc
2023. máj. 19. 12:01
 30/79 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok valami vicces hangulatban,inkább melankólikus,úgyhogy nem ilyen válaszokat várok.
2023. máj. 19. 12:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!