Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan titkolhatnám el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el a férjem elől a nem kívánt terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet erköpcsileg elítélendő ez nagyon de megcsaltam a férjem,ő 7 hónapka van külföldön,haza sem látogat csak skypeon beszélünk minden este,de nekem ennél több kell. Találtam még 2 hónapja egy Ghánai férfit egy szórakozóhelyen,itt Budapesten egyetemista,először csak csókok voltak,de utánna egyre többször a szexualitás irányába kanyarodtak a dolgok. Most csak 1 gete kezdödött,hogy fáj a fejem,nem kívánok bizonyos ételeket,többször hánytam,ezért csináltattam egy terhességi tesztet amin először csak nagyon halvány csík jelent meg. Ez nem volt egy értelmű számomra így vettem mégegyet,ott már teljesen jól kirajzolódott,tehát 99.9%,hogy terhes vagyok,a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek. A férjem 2 hónap múlva jön haza,hogyan titkoljam el,vagy hogyan magyarázhatnám ki,hogy tőle van a gyerek?


Bocsi,hogy regényt írtam. :)


A válaszokat előre is köszönöm 29/L



2023. máj. 19. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
19%
Vetesd el szerintem! vsgs max ha olyan a párod akkor tartsatok és neveljetek sajátotokként
2023. máj. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
95%
Eltitkolásban nem segédkezek! Találjatok közös megoldást.
2023. máj. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
87%

Hát azé' gondolom észrevenné a pasid, hogy a kölök néger és hamarabb is jött mint 9 hónap 😂

Szóval baby, vagy megmondod hogy félrekúrtál és kidob a férjed v. sem (mondjuk nem sanszos hogy egy néger kölkét akarná nevelni), vagy elmész kapartatni. Minél korábban mész annál kisebb a beavatkozás kockázata.

2023. máj. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
90%

Ebből már mindenképpen szarul fogsz kijönni sajnos...

1,: hűtlen voltál a férjedhez, akit ezekszerint nem szeretsz annyira, képes vagy holmi idegennel összefeküdni egy bárból...

2,: ha elválsz, egyedül maradsz a gyerekkel ha megtartod. Gondolom a férjed nem fogja felnevelni a hűtlen feleségének a kitudja milyen gyerekét, plusz igen, örülhetsz ha még betegséget sem kaptál el...

3,: elveteted a gyereket és életed végéig titkolod meg belehazudsz a férjed szemébe, egy idő után ez teljesen tönkre fogja tenni a házasságot...

utólag már valarhatod a fejed, erre előbb kellett volna gondolni.

Tanácsot hiába adunk, semmi sem lesz már jó és ugyanolyan...

2023. máj. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 A kérdező kommentje:
Igen,tényleg felelőtlen voltam,a legtöbb embernek igaza van,de aki külön jelzőkkel illetett azok se jobbak..
2023. máj. 19. 13:47
 46/79 anonim ***** válasza:
91%
Mázlija van a férjének, hogy négerrel kúrt félre - így legalább nem tud rávarrni a nyakára egy kakukkfiókát 😂
2023. máj. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem tudom mi ilyem vicces,én senkire nem szeretnék rávarrni senkit,még azt se tudom biztosan szeretném-e megtartani,de valószínű nem lesz szivem elvetetni
2023. máj. 19. 13:56
 48/79 anonim ***** válasza:
83%

#46

A jog nem így működik.

Ha egy házas nő szül, a gyerek automatikusan a férj gyereke, akkor is, ha az asszonyt a marslakók rabolták el és ejtették teherbe kis zöld gyerekkel a zűrhajójukon.

2023. máj. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
94%
Vetesd el a fekete ördögöt.
2023. máj. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
94%
Szegény férj még külön dns vizsgálatot kérhet, mert a felesége hűtlen volt. Tökre megértem a palit, ha ezek után nem fog bízni a nőkben
2023. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!