Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan titkolhatnám el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el a férjem elől a nem kívánt terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet erköpcsileg elítélendő ez nagyon de megcsaltam a férjem,ő 7 hónapka van külföldön,haza sem látogat csak skypeon beszélünk minden este,de nekem ennél több kell. Találtam még 2 hónapja egy Ghánai férfit egy szórakozóhelyen,itt Budapesten egyetemista,először csak csókok voltak,de utánna egyre többször a szexualitás irányába kanyarodtak a dolgok. Most csak 1 gete kezdödött,hogy fáj a fejem,nem kívánok bizonyos ételeket,többször hánytam,ezért csináltattam egy terhességi tesztet amin először csak nagyon halvány csík jelent meg. Ez nem volt egy értelmű számomra így vettem mégegyet,ott már teljesen jól kirajzolódott,tehát 99.9%,hogy terhes vagyok,a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek. A férjem 2 hónap múlva jön haza,hogyan titkoljam el,vagy hogyan magyarázhatnám ki,hogy tőle van a gyerek?


Bocsi,hogy regényt írtam. :)


A válaszokat előre is köszönöm 29/L



2023. máj. 19. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
16%
Ha csinálhatok egyet neked én is cserébe megmondom!
2023. máj. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, hogy ez igaz-e, de tegyük fel, hogy az. Azt nyilván te is sejted, hogy a férjed biztos nem fogja bevenni, hogy övé a gyerek, erre 0% esély van. Ha megszületik, félvér lesz. Szóval:

1. Megmondod, hogy ez van, aztán lesz valami, mert úgyis kiderül.

2. Még van 2 hónapod, elveteted, addigra fel is épülhetsz ha gyorsan intézed, aztán éltek tovább.

2023. máj. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 A kérdező kommentje:
Utolsónak: köszönöm a választ,csak egy pici élet elvetetése is nagyon nehéz döntést igényel,és lehet,hogy nagyon megánnám,de hatalmas bűntudatom van,hogy lehet,hogy magam sarából vesztem el a férjem.
2023. máj. 19. 12:11
 34/79 anonim ***** válasza:
51%
Amikor legeküdtél mással miért nem kellett a véleményünk, amikor házasodtàl szintúgy… Most mi a különbség? Amúgy is én a születendő gyermek oldalán állok, ha már kell valahova állni… Abortusz helyett megszülöd, és ha nem kell, akkor örökbe adás. Ha lehet ne legyél még gyilkos is.
2023. máj. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
96%
Ebből nincs jó menekülés. Ha nem akarod elvetetni, akkor meg kell mondanod neki, de készülj, fel, hogy egyedül fogsz nevelni egy félvér gyereket. Eltitkolni nem tudod. Azért, ha már csalod a férjed, tényleg nem tudtok egy nyamvadt gumit venni?
2023. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
91%
Nem vagy r*banc, de azért sikerült elkapni egy kis fekete palit, amíg a férjed külföldön dolgozik és még védekezésre sem volt eszed. Ennyire osztenleny vagy, hogy nem bírsz a véreddel?
2023. máj. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
96%

Egy magyar nem volt nem elég jó?


"a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek"


Amúgy gratulálok a Ghánai hozzáálláshoz!

2023. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
100%
Szép család.
2023. máj. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
94%

#29

Úgy kell mondani "én lenni ribnc"

2023. máj. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2023. máj. 19. 12:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!