Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan titkolhatnám el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el a férjem elől a nem kívánt terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet erköpcsileg elítélendő ez nagyon de megcsaltam a férjem,ő 7 hónapka van külföldön,haza sem látogat csak skypeon beszélünk minden este,de nekem ennél több kell. Találtam még 2 hónapja egy Ghánai férfit egy szórakozóhelyen,itt Budapesten egyetemista,először csak csókok voltak,de utánna egyre többször a szexualitás irányába kanyarodtak a dolgok. Most csak 1 gete kezdödött,hogy fáj a fejem,nem kívánok bizonyos ételeket,többször hánytam,ezért csináltattam egy terhességi tesztet amin először csak nagyon halvány csík jelent meg. Ez nem volt egy értelmű számomra így vettem mégegyet,ott már teljesen jól kirajzolódott,tehát 99.9%,hogy terhes vagyok,a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek. A férjem 2 hónap múlva jön haza,hogyan titkoljam el,vagy hogyan magyarázhatnám ki,hogy tőle van a gyerek?


Bocsi,hogy regényt írtam. :)


A válaszokat előre is köszönöm 29/L



2023. máj. 19. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
97%
A fèrj 7 hónapja nem látogatott haza, de mégis született egy gyereke, aki még ráadásul fekete is :D :D
2023. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 hisztynka ***** válasza:
90%

Ne alázd meg a férjed azzal, hogy más gyerekét akarod tudtán kívül a nyakába varrni!

Ha vele akarsz maradni, mindenképp vallj színt előtte, és menj el abortuszra meg STD.-szűrésre, hogy tiszta lappal folytathassátok a házasságot.

Ha megtartod a gyereket, mindig ott lessz, mint a félrelépésed bizonyítéka, és ha a férjed el is nézné a félrelépést, nem hiszem, hogy szeretettel tudna a gyerek felé fordulni.

Bár szerintem ha megtudja a kis viszonyod, nagy eséllyel kib.sz, mint szart a palánkon...én így tennék a helyében.

2023. máj. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
87%
#62: Gyakorlatilag biztos, hogy senki nem fog egy fekete gyereket nevelgetni. Nem feltétlenül azért mert fekete, hanem mert mindig látszik, hogy nem ő az apja. Egy fehéret még valaki talán bevállalna.
2023. máj. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
92%
Összefoglalva: a kérdező házas, a férje külföldön dolgozik hónapokig. Szerinte 4-5 hónap után teljesen természetes, hogy valakivel muszáj dugni, nem elég a vibrátor, szexchat stb. Meg is teszi, egy fekete emberrel. 29 éves házas nőként a védekezésre nem ad egyáltalán. Terhes lesz, majd megkérdezi a gyk-n, hogy mi lenne a módja, hogy a fekete gyereket a férjére sózza, úgy hogy az 7 hónapja nem volt itthon. Rég olvastam ennyire gáz sztorit.
2023. máj. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:
3%
A férjes külföldön dolgozik,ergo nem egy edukált ember..Azt se tudja hány héttel születik a gyerek..Mond neki hogy 32 hét az átlag s neked 24 lett.A szinnél meg mond neki hogy a dédapád néget volt s kijött egy generáció..Ennyi..Hidd el beveszi.Tapasztalat milyen hülyék a férfiak.
2023. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
11%
65-nek igaza van.Az érettségis pasik többsége hülye..Csak sőr meg meccs legyen..Hidd el át fogod tudni verni..Csak 1 hétig dugni kell vele..Ne a szádba a puncidba élvezzen.Tapasztalat
2023. máj. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem először azt döntsd el, hogy megtartod-e, és a döntés után mondd el a férjednek, mi történt.
2023. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:
80%

Olyan rasszista hozzaszólasok vannak, hogy az hihetetlen. Nem a bőrszín a lényeg b+.

Kérdező :

A férjed miért ment külföldre? Munka miatt?

Én ilyen téren az abortusz mellett lennék.

2023. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
13%
Kedves utolsó!Látom tele az ország a sok mocskos gyermekgyilkossal...Szülje meg s ha úgy érzi nem tudja felnevelni,adja örökbe...A gyerek egy külön élet..Elpusztítása gyilkosság!Vannak szülök akik nem tudnak gyereket szülni pedig akarnak..Akkor majd hozzájuk kerül.
2023. máj. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
85%

65-66


Ha van kérdés a gyk-n, ahol ennek nincs helye az ez!


Itt nem egy férfi volt ekkora barom hogy nem bírt magával , és még csak nem is védekezett.

Úgyhogy öröm olvasni ezt a negatív általánositást férfiként.

Különösen a külföldön dolgozó, ri@@nc nő társatok által megalázott férj nevében köszönjük.

2023. máj. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!