Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogyan titkolhatnám el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan titkolhatnám el a férjem elől a nem kívánt terhességet?

Figyelt kérdés

Az a helyzet erköpcsileg elítélendő ez nagyon de megcsaltam a férjem,ő 7 hónapka van külföldön,haza sem látogat csak skypeon beszélünk minden este,de nekem ennél több kell. Találtam még 2 hónapja egy Ghánai férfit egy szórakozóhelyen,itt Budapesten egyetemista,először csak csókok voltak,de utánna egyre többször a szexualitás irányába kanyarodtak a dolgok. Most csak 1 gete kezdödött,hogy fáj a fejem,nem kívánok bizonyos ételeket,többször hánytam,ezért csináltattam egy terhességi tesztet amin először csak nagyon halvány csík jelent meg. Ez nem volt egy értelmű számomra így vettem mégegyet,ott már teljesen jól kirajzolódott,tehát 99.9%,hogy terhes vagyok,a ghánai "szeretőmnek" elmondtam rögtön letiltott,amit valahol megértek. A férjem 2 hónap múlva jön haza,hogyan titkoljam el,vagy hogyan magyarázhatnám ki,hogy tőle van a gyerek?


Bocsi,hogy regényt írtam. :)


A válaszokat előre is köszönöm 29/L



2023. máj. 19. 10:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
84%
69: Gyilkosság. Hogyne. Jézusom, ne legyél már ennyire begyöpösött, hogy az abortusz rossz. Igen rossz, de nem gyilkosság! Embrióról beszélünk.
2023. máj. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 anonim ***** válasza:
0%
Nem olvastam el a válaszokat, szóval bocsi, ha már leírták, de ha ez a kérdés igaz lenne nem pedig kamu, akkor nem a Szexualitás kategóriában lenne.
2023. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 A kérdező kommentje:
Utolsónak: számtalan válasz érkezett már,ebből többel is egyetértettem. Ga pedig nem olvastad el a kérdést,illetve pár választ ezzel levonva a konzekvenciát,addig texse böfögj ide kamut.. Én örülnék a legjobban ha kamu lenne.
2023. máj. 19. 21:23
 74/79 A kérdező kommentje:
*ha *te se
2023. máj. 19. 21:24
 75/79 anonim ***** válasza:
100%

#48 de nem is teljesen úgy ahogy leírtad. A jog úgy "működik" hogy házasság esetén automatikusan az apa nevére kerül a gyerek KIVÉVE:

- ha az anya eleve mást mond be apának vagy;

- ha az apa apasági keresetet indít és ott bizonyítást nyer, hogy nem ő az apa (a XXI. században a DNS tesztek korszakában elég egyértelmű bizonyítani pro vagy kontra).

A hivatalos teszt árát az apának kell megfinanszíroznia előre, de ha megnyeri a pert akkor annak is az árát (+az ügyvédje munkadíját) is a vesztes alperes (azaz az anya) viseli.


Szóval igen, a jogalkotó azt vélelmezi hogy házasságban a férj az apa, de ez nem jelenti azt, hogy le kell nyelnie a békát ha a feleség félrelépéséből gyermek születik.

2023. máj. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy csak két dolgot nem értek a történetben:

a) Milyen kapcsolat ahol több hónapig távol vannak egymástól? Az álmoskönyvek szerint ez nem szokott hosszú távon nagyon működni.

b) Felnőtt érett gondolkodású emberek mi a f.xért nem védekeznek ha tudja hogy nem szed tabit??? Azt gondolják a gyereket a gólya hozza vagy mi?

2023. máj. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
81%

76

Mert érezni akarta a csoki brét,azért.

Jól sikerült.

Most érezhet mást is...

2023. máj. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
93%
Házaspár hazaérkezik afrikából,apuka elviszi az unokát bemutatni a szüleinek. De fiam ez a gyerek fekete,igen anya a feleségemnek nem volt teje egy néger nő szoptatta ezért lett fekete. Aha igy már mindent értek,nekem sem volt elég anyatejem tehéntejen nevelkedtél azért lettél ekkora marha!
2023. máj. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
20%
Gyere, én is megbaszlak. Most már úgy is mindegy. 😆
2023. máj. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!