Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlás. Érvek &...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlás. Érvek & ellenérvek? (Száz a kérdés, egy a válasz. )

Figyelt kérdés
16 évesen fogamzásgátlót szedni MÉG korai? Akkor amikor az ember MÁR nem akar gyereket fogamzásgátlót szedni érdemes? Milyen fogamzásgátlót szedtek, hány éves korotoktól, miért kezdtetek bele, és meddig tervezitek szedni? Ki miért gondolja azt, hogy ez a védekezés jobb mint a többi? Ha egy fogamzásgátlóról átváltottatok egy másikra, miért teszitek? A párotok fizeti a tablettákat, a szüleitek, vagy Ti magatok? Mennyibe kerül amit szedtek? Tapasztaltatok mellékhatásokat, ha igen milyeneket? Estetek már teherbe fogamzásgátló szedése közben, vagy akad olyan ismerősötök aki igen? Anyukák, milyen esetben bólintanátok rá a még nem felnőtt lányatoknál, hogy fogamzásgátlót szedjen?
2011. jan. 3. 19:08
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

- 10:38. Nem látod jól, de köszönöm a rosszindulatot. :-)

Az elején szinte csak negatív hozzászólás érkezett, figyelembe vettem, válaszoltam, fölpontoztam, és mondtam, hogy sajnálom, hogy ilyen mellékhatásoktól szenvednek. Ha neked ez azt jelenti, hogy félresöpörtem, és figyelmen kívül hagytam őket, akkor mond el, ezenkívül mit kellett volna még tennem?


A többieknek köszönöm, hogy elmondták a tapasztalataikat. Annak aki azt írta, hogy gumizik közben, csak annyit, hogy ennyire nem félek a terhességtől, akkor inkább le sem feküdnék a barátommal. Mindenben van rizikó. De ez nem azt jelenti, hogy ellenzem amit csinálsz, mindenki úgy csinálja, ahogy neki a legjobb, ha neked így, akkor tegyél így. :-)

2011. jan. 4. 15:02
 32/43 anonim ***** válasza:

Ez nem rosszindulat volt részemről, sajnálom, ha annak érezted. Nem úgy értettem, hogy "leszartad" azokat a hozzászólókat, akik nem neked tetsző véleményt adtak.

Csak ez az "a te válaszod, megint megerősített" eléggé úgy hangzott, mintha már alapból eldöntötted volna, hogy tablettát fogsz szedni és a válaszokon nem múlna semmi.

Értsd: Ha 15 válaszból 14 azt mondja, hogy szar, 1 pedig azt, hogy jó, akkor azt is sikernek könyvelted volna el, és nem változtatott volna a meglátásodon.

Szóval eléggé úgy érzem, hogy csak megerősítést kerestél egy olyan dologban, amit már alapból eldöntöttél.

2011. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

Tegnap 21:02. A válaszod nem megerősített. Hiszen nem határoztam el száz százalékosan magam, hogy fogamzásgátló tablettát akarok szedni. Fölmerült bennem az ötlet, mert gumit nem tudok használni, más módszert pedig a barátaim nem javasolnak. De mivel az ismeretségi köröm elég egyhangúan szavazott arra, hogy fogjak bele a tabletta szedésbe, gondoltam megkérdezek másokat is, ezért föltettem a kérdést, amire Te is pozitívan válaszoltál, és ez megint egy plusz rovátka volt, a "Fogamzásgátlót fogok szedni." oldalon.


Így megfelel utolsó?

2011. jan. 4. 15:37
 34/43 anonim ***** válasza:

Nem kell nekem elszámolnod. És nem kell ennyire cinikusnak lenni sem:)

6 hozzászólás a tabi mellett, 5 ellene.

2011. jan. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Nem elszámolásképp írtam, és semmi cinikus nem volt benne. Eddig lehurrogtál, mert azt mondod, nem veszem figyelembe azokat a véleményeket, amik nem egyeznek az enyémmel. Kijavítottam magam, erre ez sem tetszik. Mindenképp csak kötözködni akarsz? Mindegy.
2011. jan. 4. 18:05
 36/43 anonim ***** válasza:

Jó, olvasd át még egyszer mit írtam meg mit írtál. Nem fogok veled vitatkozni. És nem kötekedni jöttem, hanem elsősorban segíteni. Csak pont azokat a véleményeket és hozzászólásokat nem fogadod meg, amik a leginkább hasznosak.

Ugyanis akármennyire is azt hiszik sokan, hogy a tabletta nem ártalmas, 16 éves korban igen is az. De ha akarod, akkor szedd.

2011. jan. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Honnan sikerült leszűrnöd, hogy 16 éves vagyok?
2011. jan. 4. 18:44
 38/43 anonim ***** válasza:

"16 évesen fogamzásgátlót szedni MÉG korai?"

Ebből következtettem. Ha tévedtem, akkor bocs.

2011. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

" "Csak én vagyok olyan csóró, hogy nem tudnám kifizetni anyám tudta nélkül???"


Nyugi más is így van ezzel. "

Megnyugodtam:)))

2011. jan. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Én írtam,hogyha annyira akarja valaki,az anyja nélkül is kifizeti.Pl ha a párjának van keresete,vagy diákmunkából,zsebpénzből.. Átlagosan mondjuk 6000/3 hó. Szerintem a legtöbb 16 éves kap 2000 ft zsebpénzt egy hónapra,simán félre tudja tenni.

Vagy ha olyan a szülő gyerek viszony,(nálunk nem ilyen) akkor hazudik mire kell a pénz,vagy az ebédbefizetést sumákolja el..sorolhatnám

2011. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!