Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 71/92 A kérdező kommentje:
amugy nem vagyok ribanc fogjátok már fel..egy pasival csináltam.egyszer..... és akkor már azvagyok.áh köszi.ti se vagytok tisztába a fogalmakkal
2012. júl. 25. 11:52
 72/92 anonim ***** válasza:
Nos ha hiszek neked akkor 15-nek saccollak (amúgy tök vicces, hogy a korodat azt nem írod le, ugye 14 és 18 közt vagy, inkább az előbbi felé, különben 15-öt vagy 16-ot írtál volna...). 15 évesen ha engeded az egyszeri szexet egy sráccal aki tetszik, valamint mégcsak nem is védekeztek sehogy, akkor minimum meggondolatlan vagy, de inkább borzasztó éretlen és tájékozatlan. Ezek után mi a kérdés? Ehhez nincs köze se depressziónak, se szülőknek. Sokan nőttünk fel rossz körülmények között, de az agyunkat tudtuk és tudjuk használni.
2012. júl. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/92 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy az agyatokat depisen lehet használni... érdekes akkor ment lefele a tanulmányi átlagom mikor a szüleim külön mentek..akkor miről beszélünk? csakúgy órákon elkezdesz sírni... ráadás elköltözöl máshova.
2012. júl. 25. 11:59
 74/92 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az összes szarságod és hülyeséged más hibája, veregesd csak a válladat, ügyes kislány vagy.
2012. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/92 A kérdező kommentje:
de te menj már el innen.csak kötekedni tudsz..tuti te se vagy valami érett akkor..hoppáá..
2012. júl. 25. 12:02
 76/92 anonim ***** válasza:

nem depressziós vagy, hanem egy hisztis éretlen tiniribanc!!!!

hagyd már abba a nyavalygást, nem lehet mindent a rossz családi körülményekkel magyarázni

2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/92 A kérdező kommentje:
de-de lehet..:) mondom..akkor miért akkor romlott le a tanulmányi átlagom? .. -.- nem tudok már gondolkozni se..:/
2012. júl. 25. 12:04
 78/92 anonim ***** válasza:

A pasid 18 éves 200 ezret keres és sok orvos rokona van.


Ne haragudjon meg a világ, de ez nálam több fronton kiba.szta a biztosítékot.


1. Nem vagyok hajlandó elhinni, hogy ennyit keres.

2. De ha mégis, akkor hogy jön ez ide? Tán a havi 200 elég ahhoz, hogy felneveljen belőle egy gyereket meg eltartson téged?

3. A sok orvos rokon meg max arra jó, hogy nem kell fizetni a pszichiáterért, amikor már nem csak azért leszel depressziós, mert apád ku.rvázik, hanem azért is, mert a 15 évesen megcsináltatott kaparásod miatt soha többé nem lehet gyereked.


Arról, hogy milyen szar körülmények között, szegényen, éhezve felnőni, tudnék neked mesélni, kislány. De attól, hogy éhezik az ember, az agyát még tudja használni (ahogy azt előttem már helyesen megfogalmazta valaki).


BTW én írtam rendes választ is, cse.szted elolvasni és megköszönni.


24/N

2012. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/92 anonim ***** válasza:
100%
te butább vagy, mint egy marék föld
2012. júl. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/92 anonim ***** válasza:

fogd már fel, hogy senkit nem érdekelnek a problémáid!!

problémája is van mindenkinek és segglyuka is! mégsem érdekel senkit a másiké!!!!!

2012. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!