Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 31/92 A kérdező kommentje:
Héj.nem ment végig egy egész lány társaságon.. 3 barátnőmmel járt régebben..:) hú de nagy dolog,mintha az olyanok aki pl 30 éves? hány emberrel járhattak ,mire megtalálták az igazit?
2012. júl. 25. 11:17
 32/92 anonim válasza:
Írd be a googleba azt a szót,hogy abortusz,és remélem elkap a sírógörcs!
2012. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/92 anonim ***** válasza:
És te komolyan azt hiszed, hogy egy magadfajta ostoba csitriben találta meg az igazit? Amúgy hány éves az az idióta pasid? De őszintén, ne hazudj, mint a saját korodról!
2012. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/92 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a 9. választ, ott az igazság, és nota bene, mert borítékolom, hogy szükség lesz még rá.


Arról meg, hogy azt mondják, hogy 18 alatt inkább ne szexeljen senki, meg hogy az óvszer sem biztonságos, elmesélek egy sztorit:


15 voltam, amikor elvesztettem a szüzességem, egy egyéjszakás kalandban, a srác is szűz volt, 16 éves. Ekkora marhaságra senkit nem buzdítanék, nem volt egy nagy ötlet tőlünk, de:

Használtunk gumit (mert felelősségteljesen csináljon az ember marhaságot), de elszakadt. A sráccal másnap reggel találkoztunk, és együtt szépen bementünk a kórházba, felírattuk és kiváltottuk az esemény utáni tablettát.


Na most ha a tapasztalt barátod, akivel egy éve együtt vagy, nem tud annyira figyelni rád, mint az a szűz srác, akivel én egyszer feküdtem le, akkor szerinted milyen ez a te kapcsolatod?


24/N

2012. júl. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/92 A kérdező kommentje:
nem kapott el a síró görcs,az abortusz fogalmával tisztában vagyok..
2012. júl. 25. 11:19
 36/92 anonim válasza:
ha így folytatod,nem csak a fogalmával leszel tisztában :)
2012. júl. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/92 A kérdező kommentje:
a barátom 18 :) és nem sürgetett,én akartam a dolgot,ő minden percbe megkérdezte,hogy akarom-e stb.. és a gumit is én mondtam,hogy ne... mert valaki azt mondta,gumi nem csúszik annyira,meg akkor a srác alig érez valamit..
2012. júl. 25. 11:22
 38/92 anonim ***** válasza:

Ha járt már három barátnőddel, akkor te vagy a társaságon belül a negyedik, szóval szépen végigmegy mindenkin.


Azért az nem ugyanaz, ha egy társaságon belül végigk.úrja az összes csajt, minthogy járt már mással is, akit esetleg nem ismersz. Különben is, igazi férfi nem kezd ki az excsaja barátnőjével. Többel meg pláne nem.

2012. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/92 anonim ***** válasza:

Komolyan beszarok a röhögéstől! :D

Jó felelőtlen/védekezésmentes kefélést a jövőben is kislány!

Meg lesz az eredménye nemsokára ne aggódj, én akkor is jót fogok röhögni! :D

2012. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/92 A kérdező kommentje:
nem folytatom így,nem fogjátok fel ? -.- mondtam,ennyi volt,legközelebb ha esetleg mégis,akkor gumival fogjuk..
2012. júl. 25. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!