Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 81/92 A kérdező kommentje:
láttam a helyes válaszokat..de amilyekbe volt bunkóság azt nem fogom megköszönni .;) :$ amugy meg el lehet h hinni,hogy 200 at keres.miértne? reggel 6 tól este hétig a dolgozik.. minden szar melót bevállal ott a munkahelyén amitmás nem akar.. az + pénz..rájön minden féle veszéllyességi pótlék + még maszek is..mert segit pár embernek.ott a 200.. nem kell eltartania,és mostmár nem is ott tartunk ami a kérdés na mind1..én nem vitatkozok..nyugodtan oltsatok csak..de ti se vagytok akkor ennyiből okosabbak..
2012. júl. 25. 12:10
 82/92 A kérdező kommentje:
bye.:) jah és a normális komikat tényl köszi <3
2012. júl. 25. 12:13
 83/92 anonim ***** válasza:
100%

"mondom..akkor miért akkor romlott le a tanulmányi átlagom?"

Talán mert ostoba és lusta vagy. Semmi köze a családodhoz.

2012. júl. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 A kérdező kommentje:
tudnál ordibálásba tanulni? ..;) nem.
2012. júl. 25. 12:15
 85/92 anonim ***** válasza:
80%

Senkit nem hat meg a rinyád kislány.

100%-ig biztos vagy benne, hogy nagyon is harmonikus családi környezetben élsz, rengeteg gyerek van, aki sokkal szarabb körülmények között él, mégis nagyon jól tanul és van esze védekezni, ha már szexre adja a fejét.

Egy kis elkényeztetett hisztis kamugép vagy, semmi más, ha nincs szerencséd még terhes is...

2012. júl. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 anonim ***** válasza:
100%

Ne szaporodj, kérlek... Inkább barátkozz a helyesírási szótárral és járj be biológia órákra mielőtt szexelni kezdessz. Luxus lett ez a mai világban? Ha van eszed szétteni a lábad magad és a saját kérésedre GUMI NÉLKÜL szexelni, akkor az igen is az bizonyítja, hogy FELELŐTLEN VAGY. Ha dugni van eszed akkor gyereknevelésre is legyen. Bizonygathatod itt milyen érett lehetsz 14 évesen. ÉBRESZTŐ! A te korodban mindenki azt hiszi magáról, hogy ő marhára érett és mindent tud, én is ezt hittem, voltam tini. Csak a te korodban nekem még meg sem fordult a fejemben, hogy szexeljek.



A kérdésedre válaszolva: Természetesen igen, lehetsz terhes és nemi beteg is.

2012. júl. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/92 anonim ***** válasza:

Óóóó, remekül megtanultad a szöveget, hogy a családi problémák miatt leromlott az átlagod.


Csak szólok, ha bemégy bőgve egy rendelőbe, bármelyik pszichiáter 5 perc alatt megállapítja a depressziót és elküld egy marék gyógyszerrel haza, függetlenül attól, hogy valóban depressziós vagy-e, vagy csak hisztérika.


Egyébként tényleg tökre mindegy, milyen a családod, mert ha terhes vagy beteg leszel, akkor Neked fog fájni elsősorban, nem nekik. Nem őket kell majd kikapartatni, nem nekik kell esetlegesen megszülni a gyereket, nem nekik kell megküzdeni a nehézségekkel. És tudod mit? Pontosan azért kéne kétszeresen vigyáznod a szexszel, mert nincs mögötted egy összetartó, stabil család, akik fogják a kis kezed a nehézségek közt. Meg kéne tanulnod ezt.


De továbbra is az a gyanúm, hogy nem vagy még 14, és azért vagy ennyire rápörögve, hogy a pasid vegyen neked esemény utánit, mert tudod, hogy akár le is csukhatják, ha 14 év alattit dug meg...

2012. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/92 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném, hogy ennek a lánynak lenne ennyi esze. Ha arra nem sikerült rájönnie, hogy a saját testi épsége fontosabb a pasi élvezetének mértékénél, akkor a büntetőjogi felelősségbe miért gondolt volna bele?

Meséld el anyukádnak, kislány, jobb is, ha beszélsz vele végre a szexről.


24/N

2012. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 anonim ***** válasza:
Ja, csak épp talán a pasiban felmerült, hogy ha most bemegy a 13 éves csaja esemény utániért, akkor esetleg egy "kukacoskodóbb" (értsd: lelkiismeretesebb) dokiban felmerül az ötlet, hogy jelentse...
2012. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/92 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem ilyen "hangnemben" és stílusban tetted volna fel a kérdést illetve másképp válaszoltál volna, nem lettél volna feleennyire sem lehurrogva... Szerinted egy noname oldalon kit érdekel a korod? Nem mindegy, hogy megmondod, 14 vagyok, vagy azt mondod, 14-18 között vagy? Mi az, hogy a negatív kommenteket le***od? Ha bármit is kiírsz, egy hétköznapi kérdést is, számíthatsz a bunkó kommentekre, néhány ember itt éli ki magát, nem még ha büszkén vállalod is a felelőtlenségedet, még ha te ezt nem is annak tartod... Itt senki nem akart a lelkedbe gázolni, arra próbáltak utalni az "elindulsz a lejtőn"nel, hogy ha most esetleg megúszod ezt az egészet és az ijedtségen kívül semmi bajod nem lesz, simán gondolhatod azt, hogy egyszer már mázlim volt, mért ne lehetne máskor is az? És ezentúl is előszeretettel alkalmazod a megszakítást, csak azért, hogy a pasinak jó legyen... A pasid számára hízelgő lehet, de próbálj már meg kicsit önzőbb lenni, és inkább magadat félteni... Majd ha nem jó neki a gumi, szól, és próbálhattok valami alternatív megoldást, legvégső esetben otthagy, de akkor annyit is ért.
2012. júl. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!