Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 61/92 A kérdező kommentje:
hallottam igen..és? örülnék ha valamibe beledögölnék,amúgy amelyikőtök kicsit értelmesebb fajta,és nem csak kritizálni tud,írhatna privátba is .-.-"
2012. júl. 25. 11:47
 62/92 anonim ***** válasza:
kellemes lesz kikapartatni magadat :D
2012. júl. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/92 A kérdező kommentje:
na az az egy amit soha..kur*ának.persze ! undorító.... apám is olyanokkal játszadozott..én nem leszek olyan sohaaaaaaaaaaaaaa :SSSSSSSS
2012. júl. 25. 11:48
 64/92 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy kell majd anyuci aláírása is?
2012. júl. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/92 A kérdező kommentje:
komolyan már.. mikor pszichiáter állapítja meg a súlyos depit akkor csak szórakozok? : D hahah de viccesek vagytok..
2012. júl. 25. 11:49
 66/92 anonim ***** válasza:
Bocs, a k.urvák gumival csinálják, mivel ők tudják mi az a nemi betegség.
2012. júl. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/92 anonim ***** válasza:
Kérdező: nem kritizálás képpen írtam a nemi betegségekről, de láthatóan nem érdekel téged csak a terhesség. A tinédzser hisztitől ha nem haragszol eltekintek ("valami bele kell dögleni"...), ebben a témában ez lényegtelen. Nos ha hallottál nemi betegségekről akkor talán azt is tudod, hogyan terjednek...
2012. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/92 anonim ***** válasza:

Úgy imádom, amikor valaki a SAJÁT hülyeségét akarja megmagyarázni azzal, hogy mi van a családjával... Nem hinném, hogy akár apádnak, akár anyádnak köze lenne ahhoz, hogy te egy rib anc vagy.

PErsze, valamennyi van, mondjuk meg kellett volna téged nevelni, hogy ne légy ilyen. Mert te alapból ostoba vagy.

2012. júl. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/92 A kérdező kommentje:
anyuci? aki elmegy reggel fél 5 kor és hazaér este 5 kor ..és akkor házimunka..aztán betolja a képét a szobába és megágyaz azt alvás?:O
2012. júl. 25. 11:50
 70/92 A kérdező kommentje:
apucinak köze van hozzá,hogy mit csinálok..mert ő is ilyen nőkkel volt -.-" anyucikám meg mit neveljen rajtam? jaj ember..
2012. júl. 25. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!