Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? (lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? (lent)

Figyelt kérdés
Most csináltam először,és nem használtunk gumit,nem ment belém a pasi,vigyázott..lehetek terhes?(az előtti nap ment el a menszeszem.. ) És az esemény utáni tabletta?:) Meddig lehet bevenni? Mennyibe kerül? Meg tudja venni a barátom?:"D mert inkább életkort nem írok mert akkor jön az,hogy de fiatalon kezdik.meg stb..éslégyszi válaszolok:)saját tapasztalat tudás alapján válaszoljatok mert utánanéztem a neten és mindenhol mást irnak..:/ köszike..:) (negativ kommenteket le********-om.;) )

2012. júl. 25. 10:38
 41/92 anonim ***** válasza:

Jaaah, hogy te mondtad, hogy a gumit ne?


Hogy te mekkora egy gyökér vagy... az agyamat dobom el. Tényleg ne szaporodjon az ilyen. A kaktuszomnak magasabb az IQja, mint neked.

2012. júl. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/92 A kérdező kommentje:
amugy a barátnős dolgot kezdjük ott..hogy nem vagyunk egy társaság a többiek nem birják egymást.! csak én lettem velük jóban,úgy,hogy megismertem zolit és elkezdtem azokkal is beszélgetni,semmiféle társaság nincsen itt.és velük 1 hónap volt.. max..velem 1 év.. és azért egy éve mert azelőtt egyszer szakitottunk és utána nem bírta,meg stb nem birt csajozni se mert "engem szeret" és igy összejöttünk újra..és egy évee volt ez az újra összejöttünk cucc..szóval akkor ennyi erővel már 1 évnél többet is irhattam volna
2012. júl. 25. 11:26
 43/92 anonim ***** válasza:

Húúú de romantikus *.* XD


A papucsomnak is több esze, van "jaj a gumit ne, mert a pistától azt hallottam a pasi nem érez benne semmit"

2012. júl. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/92 anonim ***** válasza:
Elárulom neked, hogy gumival jobban csúszik, tudod van rajta síkosító...
2012. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/92 anonim ***** válasza:

1. Grat annak a 17 éves srácnak, aki egy 13 éves kislánnyal kezd járni (és akkor már egy szakításon túl is vannak).

2. Igen, lehetsz terhes. Nemi beteg is.

2012. júl. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/92 A kérdező kommentje:
ebből látszik páran milyen gyerekesek. ;) Papucsnak meg kaktusznak? könyörgöm haha egy tárgynak meg növénynek hol van esze? -.-hú de vicces..szakadok ;)
2012. júl. 25. 11:33
 47/92 A kérdező kommentje:
mondom bameg h már elmúltam 14-.-" és nem ,nem most töltöttem be.. csak inkább nem irok életkort,mert vagy túl fiatal vagy,vagy tök gáz,hogy nem vagyok tájékozott a témában..
2012. júl. 25. 11:34
 48/92 anonim ***** válasza:
89%

Ööö... ezt most nem értem. Nem is jártok a sráccal, csak lefeküdtél vele? Vagy mi az, hogy "egyszeri alkalom volt" és "ha lesz is következő"?


Egyébként szomorú, ha bizonygatni kell egy magát érettnek érző embernek, hogy az óvszer az védekezés, a védekezés nélüli szex pedig védekezés nélküli szex. Azt hittem ennél már felvilágosultabb a társadalom fiatalabb fele is, de mindig csalódnom kell. Pedig manapság a csapból is az folyik, hogy "védekezz". Elég, ha az egyik volt nőjének HPV-je volt, most lehet, hogy neked is van. És ne mondd, hogy nem lehet, mert ismered azokat a lányokat. Kvázi most mindenkivel szexeltél akivel ő valaha szexelt és akivel az ő partnerei szexeltek, ha a nemi betegségek lehetőségeit vesszük számba.

2012. júl. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/92 A kérdező kommentje:
ez a barátnős úgy volt,járt X el aki pécsen lakik Y al akii kaposváron Z vel aki pl kecskeméten..és most jár velem.. és én meg ezeket megismertem..de ők nem ismerik egymást..szóval ez így nem egy társaság .
2012. júl. 25. 11:38
 50/92 A kérdező kommentje:
válaszoltam a normálisra,hogy kösz az infót,amúgy meg Privát beszélgetés is létezik,és mondom,hogy már betöltöttem a 14 et de ilyen kis depisen nem hiszem,hogy tudtok gondolkozni,és nem emiatt vagyok depis..totál más.ráadás ha olyan szarkeverőő városban élsz mint ez..akkor ti is felháborodnátok minden szaroon...és tudok én értelmes is lenni,de ha ti se vagytok azok,akkor én miért lennék az ?
2012. júl. 25. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!